Simple

V jednoduchosti je krása, hovorí známe módne príslovie. Preto sme si zamilovali značku Simple, ktorá ako by sa pod tento výrok sama podpísala. Spája v sebe jednoduchosť, eleganciu, nadčasový dizajn a súčasné trendy zároveň. Jednotlivé kúsky sú vyrobené z tých najlepších a najkvalitnejších materiálov, čím garantujú perfektné vyhotovenie aj praktickú stránku. Jej kúsky sa nesú v minimalistickom, modernom a kreatívnom duchu, ktorých autorkou je Lidia Kalita,  vytvárajúca svoje návrhy pre ženy milujúce módu a aktuálne trendy.

 

Značka je na trhu od roku 1993 a ponúka pestrú škálu možností využitia aj všestrannosti. Zahŕňa ako pracovné a formálne odevy na každodenné nosenie, tak aj koktejlové a večerné šaty. Taktiež zaujme odevmi  na voľný čas, ktoré sa vyznačujú ležérnosťou a uvoľnenosťou. Pre naše potešenie Simple prináša aj Minikolekcie, napríklad šiat – na jar sú to DRESS party a na jeseň BOUTIQUE, ktoré sú prispôsobené danej sezóne a príležitostiam, keďže návrhárka Lidia pracuje každé ročné obdobie s viac ako 350 návrhmi a vzormi. Svoje návrhy realizuje iba z drahých tkanín akými sú napríklad  kvalitná vlna, bavlna a zmes hodvábu a kašmíru, ale odvážné odevy vyrába aj z prírodnej kože a kožušín. Výsledkom je výnimočná móda a doplnky, ktoré sú vďaka dokonalému vyhotoveniu a pozornosti venovanej každému detailu, viac ako vydarené.

Vysokú kvalitu produktov a stabilnú pozíciu značky potvrdzuje množstvo ocenení a vyznamenaní z prestížnych súťaží poľského módneho sveta, ktoré boli značke doteraz udelené. Simple bola sedemkrát v rozmedzí rokov 2002 – 2011 ocenená v súťaži Módna Excellence, nami obľúbený časopis Elle ju vyznamenal titulom Trofeje Elle Magazine 2002 a spoločne so značkou Olay získali zvláštnu cenu v súťaži Trendy Elle 2006. Simple vie, že jej zákazníci sú alfou a omegou, začiatkom i koncom celého príbehu. Venuje tak osobitnú pozornosť nielen vizuálnej komunikácii, ale intenzívne pracuje aj na budovaní pevných partnerských vzťahov.

Zo značky Simple priam sála ženskosť a šmrnc. Ak si vaša práca, životný štýl alebo módne predurčenie žiada kvapku formálnosti, jednoducho si značku zamilujete! Každá z nás sa chce počas dňa cítiť upravene, sofistikovane, ale zároveň ukázať, že je stále dámou, ktorá stojí za obdiv. Práve v tomto nám jednotlivé kúsky značky Simple pomôžu. A vďaka ich univerzálnemu a nadčasovému vyhotoveniu priam nabádajú k nespočetnému množstvu neobyčajných kombinácií. Jeden deň zvoľte klasickú puzdrovú sukňu, ktorá dokáže vykúzliť krásnu siluetu. Ale na druhý deň si sukňu vymeňte za nohavice s pukmi, ktoré vyzerajú skvelo so sakom alebo kratšou bundičkou.

Simple sa výrazne zameriava na šaty, v ktorých vynikne krása každej ženy. Pracuje s lichotivými strihmi a kvalitnými materiálmi.  A svoje nesmrteľné a nestarnúce strihy obohacuje aktuálnymi trendmi. Nájdete medzi nimi ako puzdrové šaty na pracovnú schôdzku tak aj neformálne kúsky posiate nášivkami. Značka Simple je skrátka módny počin, ktorý by vám nemal uniknúť! Je to jednoduché, ak milujete módu, milujete Simple.

 

Kabáty

Košele a Topy

Nohavice

Overaly

Šaty

Sukne

Svetre

Topánky