SLEČNY V RUŽOVOM – Nina Murárová / EMPORIUMBRANDS.COM

Ako stylistka a mama malého dievčatka si doslova vychutnávam to, že svoju malú princeznú môžem pekne obliekať. Myslím si, že pre dievčatká to je dôležité a podporuje to ich prirodzenú ženskosť. Najviac ma baví keď sa s malou Ruby oblečieme podobne. Nie je to vôbec zložité, podľa mňa to úplne ľahko zvládne každá mamina stačí ak sa pridrží nasledujúcich pravidiel.

Vyberajte rovnaké farby

Ak chcete co svojou dcérkou vyzerať podobne vyberte si rovnaké farby. Ideálne ak by boli v rovnakom pomere rozložené aj na vašich outfitoch. Teda napríklad horná časť biela a dolná modrá ,alebo horná púdrovo rúžová a dolná fuchsiová. Jednotlivé kúsky ktoré do stylingu zakomponujete môžu byť rovnaké, avšak tiež úplne rozdielne. Je to totiž práve rovnaká farebnosť ktorá vám  zaručí skvelý partnerský look.

Pravidlo jedného identického kúsku

Ďalší spôsob ako sa efektne zladiť s vašou ratolesťou je zvoliť dva identické kúsky. Teda rovnaký prvok v outfite maminky a rovnaký v stylingu pre dcéru. Môže to byť napríklad blúzka, šaty alebo krátke nohavice. Tento prvok by mal byť v oblečení mamy aj dcéry tiež dominantný. Zvyšok outfitu môže byť pokojne rozdielny rovnaký kúsok však bude pôsobiť synchrónnym dojmom.

Malá a veľká

Najkrajší módny spôsob ako sa zladiť so svojou dcérou je vybrať si rovnaký tip oblečenia v identickej farbe. Teda napríklad rúžové šaty pre mamu aj dcéru. Čo by malo v tomto prípade hrať na spoločnú nôtu sú dve veci. Farba a strih šiat. Farba by mala byť rovnaká a strih čo najviac podobný. Teda napríklad červené šaty na ramienka, alebo ľanový overal v dospelej aj detskej verzii.

V živote mamičky fashionistky nie je nič krajšie ako sa so svojou dcérou krásne módne zladiť. Toto obdobie malých princezien je totiž v živote každej mamy jedno z tých najkrajších.

ANSWEAR / MANGO / ONLY / MAYORAL

VERO MODA / BLUE SEVEN / NIKE / MANGO