ŠORTKY S VYSOKÝM PASOM: cíťte sa žensky a pohodlne zároveň, NINA MURÁROVÁ, EMPORIUMBRANDS.COM

09/07/18

Šortky s vysokým pásom sú geniálny vynález. Sú totiž niečo medzi sukňou a krátkymi nohavicami, avšak nesmierne pohodlné a praktické zároveň. Vďaka špecifickému vysokému pásu sú tieto nohavice aj veľmi ženské. A aké materiály nám teda diktujú módny experti túto jar?Ľan

Asi najpohodlnejší letný materiál vôbec. Je prírodný a tiež veľmi príjemný, hlavne keď vonku zúria horúčavy. K ľanovým šortkám je ideálny nejaký zaujímavý top, alebo tričko. Zvršok v zásade vyberajte podľa toho kam sa chystáte. Pozor v prípade šortiek s vysokým pásom je dôležité aby bolo tričko zapravené dovnútra, alebo si vyberajte top skráteného strihu, či populárny crop top.

Krajka

Krajka je veľmi ženská a dokáže byť aj poriadne sexi. Čierne krajkové šortky s vysokým pásom skombinujte s bielou blúzkou, outfitu tak dáte dostatočný balans. V kombinácii s vysokými lodičkami je táto kombinácia ideálna na večerný drink v meste.

Potlač

Potlače si túto jar jednoznačne nenechajte ujsť. Okrem pásikov sú v kurze tiež všakovaké kvetované vzory. Pre odvážnejší styling pokojne voľte k vzorovaným šortkám aj top s podobným vzorom. Naopak ak chcete outfit zjemniť voľte jednofarebné blúzky. K šortkám si môžete takisto obuť túto sezónu veľmi obľúbené espadrilky.

 Denim

Džínsovina je bezpochyby „večná“. Preto ak tento materiál patrí medzi vaše obľúbené, v lete si ho doprajte v poriadnej dávke. To patrí aj v prípade šortiek s vysokým pásom. Okrem klasických strihov vyskúšajte aj rôzne modely s vyšívaním, či inými zaujímavými aplikáciami.

A kam ich nosiť?

Šortky s vysokým pásom môžete nosiť na nekonečno spôsobov. S teniskami na kočíkovanie, s výrazným topom na party, s lodičkami do práce a s mokasínami zase na sobotňajšiu prechádzku. Môžete si k nim obliecť, blúzku, crop top, bomberu, ale aj sako. Sú výborným jarným a letným doplnkom a majú navyše jednu obrovskú výhodu. Vašej postave vďaka špecifickému strihu jednoznačne ulahodia:)

ANSWEAR / SILVIAN HEACH /  MANGO / MANGO / ANSWEAR

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear