Sport Is The ANSWEAR

Ukáž nám, čo pre Teba znamená šport! Zúčastni sa kampane  Sport Is The ANSWEAR, dbaj o svoje zdravie a kondíciu a pri tom vyhrávaj atraktívne ceny.

Prichádza jar a s ňou máme chuť na nové výzvy, a to najmä športové. Po zime treba predsa zapracovať na svojej forme! Zapojíš sa? Ukáž nám, ako cvičíš, ako dbáš o svoje telo a zdravie, v čom si najlepší? Práve začína nová edícia  Sport Is The ANSWEAR, ktorá promuje šport, zdravý životný štýl a športové oblečenie. Tentokrát začíname až v siedmych krajinách!

Chceš sa zapojiť do súťaže? Je to jednoduché! Stačí, ak nahráš fotku na svoj Instagram účet (nezabudni, že post musí byť verejný) s hashtagom #sportistheanswearSK a hashtagom kategórie, v ktorej chceš súťažiť. Ukáž nám, akým športovým výzvam čelíš, ako dbáš o svoju formu, a ktorý šport je pre Teba najlepší. Fantázii a originalite sa medze nekladú!

Čakajú na Teba vysnívané ceny! Môžeš vyhrať športové oblečenie od týchto značiek:

–  Reebok (#fitness)
–  Adidas (#lifestyle)
–  Under Armour (#training)
–  Columbia Montrail (#outdoor) – spolu s registráciou a ubytovaním na Łemkowyna Ultra Trail

Naša porota navyše vyberie fotku, ktorá obdrží špeciálnu cenu – kozmetiku od značky Clinique, balíček Clinique Fit.

V našej súťaži #SportIsTheAnswear nikto neprehráva – každý z účastníkov súťaže dostane garantovanú cenu v podobe – 20% zľavy zo sortimentu answear.sk.

Súťažné fotky prijímame až do 23. 4. 2019.

Takže pripravený? Poďme na TO! >>>>