SPORTY WITH STYLE – Nina Murárová / EMPORIUMBRANDS.COM

V poslednom čase ma milo prekvapili kolekcie značiek, ktoré boli dlho považované za športové. Patria k ni najmä americké klasiky ako Tommy Hilfiger, či Calvin Klein Jeans. Ich sezónne modely sú čoraz viac štýlovejšie, chic a farebnejšie. A preto som vôbec nemala problém si na Answear.sk z ich ponuky vybrať.

Zvonové džínsy prečo nie?

Nie sú to len džínsy zvonového strihu, ale nohavice všetkých tvarov, ktoré zažívajú v poslednej dobe veľký úspech. Dizajnéri vsádzajú na inakosť a nohaviciam vo svojich kolekciách pridávajú nápadité detaily. Nebojte sa och vyskúšať aj vy. Sú trendy a na ulici jednoznačne neprehliadnuteľné.

CALVIN KLEIN JEANSCALVIN KLEIN JEANSCALVIN KLEIN JEANS / SILVIAN HEACH

Bombera je večná

Bomber jacket, alebo aj „bombera“, teda krátka bunda so zapínaním na zips je v našich končinách veľmi obľúbená. Okrem čiernej vyskúšajte túto jar aj iné farby. Inak bombera je výborná v tom, že ju môžete nosiť nielen k džínsom, ale pokojne aj k sukniam, či šatám. Je navyše aj celkom praktická, nakoľko nositeľku ochráni pred prudkým vetrom.

TOMMY JEANSTOMMY JEANS / CALVIN KLEIN JEANS / GUESS JEANS

 Kabelka ako šperk

Priznám sa, kabelky sú moja vášeň. Táto výrazne zelená z dielne Calvin Klein Jeans mi okamžite padla do oka. Veľkosťou pripomína ľadvinku, je to však taká malá crossbody. Ja som ňou vycibrila môj street outfit, ale v lete si ju viem celkom jednoducho predstaviť aj k obľúbeným dlhým šatám:)

LIU JO / TOMMY HILFIGER / CALVIN KLEIN JEANS / PARFOIS