Štýlové aranžmány s vestou

Vesty sú vďačným módnym kúskom, ktorý sa skvele hodí na nadchádzajúce jarné obdobie. Reny sa preto tentoraz v televízii rozhovorila na tému ako jednotlivé typy viest vhodne zakomponovať do konkrétnych outfitov. Hoci je vesta ikonickým a variabilným kúskom, je tak trochu zabudnutá, keďže je pre niektoré dámy trochu náročnejšia na kombinovanie. Keď sa s ňou ale pohráte a kombináciu si premyslíte, dokáže váš outfit krásne rozohrať a pozdvihnúť. K vestám neodmysliteľne patria náhrdelníky, klobúky a samozrejme opasky na vytvarovanie siluety.

 

 

Reny  má na sebe krásnu vestu Simple s nádychom nedbalej elegancie. Je veľmi praktická, dá sa nosiť z oboch strán a vďaka padavému strihu a materiálu dokáže zakryť malé nedostatky.  Naopak vďaka opasku zvýrazní naše prednosti a vykúzli z nás neodolateľné dámy. Reny ešte celok doplnila klasickou bielou košeľou, čiernymi koženými nohavicami a dlhšími náušnicami.

 

Simple – Pončo

Medicine – Košeľa

Diesel – Rifle

Tommy Hilfiger – Čižmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kožušinová vesta je veľmi príjemná a vhodná do terajšieho chladnejšieho počasia.  Ak ste však menšieho vzrastu, voľte dĺžku len do pása, vyššie dámy si môžu dovoliť aj dlhšie strihy. Kožušine skvele vyhovujú materiálové kontrasty, v tomto prípade s koženkovou bundou. Rovnako tak si výborne rozumie aj so šatami alebo tunikami. Reny k tejto veste zvolila trojštvrťové nohavice a pruhované tričko, ktorými ešte zvýrazňuje kontrast medzi jednotlivými kúskami. U objemnejších viest sa oplatí stiahnuť ich opaskom a nechať vyniknúť pás.

 

Guess Jeans – Vesta

Mango – Blúzka

Mango – Bunda

Mango – Nohavice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nevšedným typom sú vesty s dvojradovým zapínaním, ktoré predstavujú návrat do 70. rokov a de facto ide o dámske blejzre bez rukávov. Veľmi vhodné sú napríklad ako pracovný odev pri formálnejších pozíciách. Rovnako tak k nim ale môžeme obliecť aj jeansy a na nohy obuť tenisky, fantázii sa medze nekladú.

 

Dámsky klub

Tom Tailor Denim – Vesta

Tommy Hilfiger – Sveter

Carinii – Vysoké čižmy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tretím modelom sú dlhé nohavice s pukmi a vestou v rovnakej farbe. Formálny a elegantný nádych tohto kompletu ešte umocňuje splývavý a uhľadený materiál. Avšak táto dlhšia biela vesta sa môže pokojne kombinovať aj s inými nohavicami najrôznejších dĺžok, materiálov a strihov, rovnako tak pod ňu môžeme obliecť aj obyčajné biele tričko.

 

Dámsky klub

Silvian Heach – Vesta

Silvian Heach – Košeľa

Silvian Heach – Nohavice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dlhšia vesta bez zapínania sa môže nosiť aj pri neformálnych príležitostiach a spolu s teniskami napriek tomu pôsobí ležérne a elegantne. Vesta sama o sebe sa nedá stiahnuť, preto Reny použila úzky čierny opasok, ktorý na ozvláštnenie zaviazala netradičným spôsobom. Zastavíme sa u trendy záležitosti – nášiviek. Tie sa vracajú z 80. rokov, kedy ich mamičky používali na záplaty. Teraz opäť ovládli módny svet a vyskytujú sa na všetkých mysliteľných kúskoch. Pôsobia vtipne, hravo  a aj trochu rebelsky. S prichádzajúcou jarou sú v kurze taktiež  výšivky s motívom kvetov.

Simple – Blúzka

Diesel – Rifle

Guess Jeans – Kabelka

Nike Sportswear – Topánky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reny ukazuje, ako môžete jednu vesta všestranne využívať. K bielemu overalu zvolila už spomínanú sivú vestu predĺženej dĺžky a červené výrazné lodičky. Dĺžka nohavíc pri aranžmánoch s vestou, záleží na fyzických proporciách každej ženy. A na prichádzajúce leto je práve skvelou dvojicou dlhá vesta a krátke nohavice.

 

Dámsky klub

Simple – Vesta

Hilfiger Denim – Overal

Carinii – Topánky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Spríjemnite si cestu za vypracovaným telom a stavte na športovú kombináciu v pestrej farbe. Obidva kúsky sú z príjemného teplákového materiálu, ktorý nám dodá dostatočný komfort na pobehovanie medzi fitness centrami a parkom.

 

Dámsky klub

Answear – Vesta

Reebok – Nohavice

New Balance – Topánky