Deň žien!

Publikované Kategórie Iné
Čítanie na 3 minúty

S blížiacim sa Dňom žien chceme upozorniť na nerovnosť v odmeňovaní, s ktorou sa musia vyrovnať ženy v celej Európe. Aký je mzdový rozdiel, odkiaľ pochádza a ako proti nemu bojujeme?

Čítať ďalej Deň žien!

Veľký krok v histórii prémiového streetwearu! Answear.com, Sneakerstudio a PRM sa spoločne vydávajú na vzrušujúcu cestu

Publikované Kategórie Iné
Čítanie na 2 minúty

Spájame naše sily, prednosti a dlhoročné skúsenosti s dvomi jedinečnými značkami! Sneakerstudio, jeden z lídrov v predaji tenisiek a streetwearu v strednej a východnej Európe, a vznikajúca prémiová pouličná módna značka PRM sa stanú súčasťou nášho životného štýlu.

Čítať ďalej Veľký krok v histórii prémiového streetwearu! Answear.com, Sneakerstudio a PRM sa spoločne vydávajú na vzrušujúcu cestu

Answear Graphic Design Masters – jedinečné produkty v novom umeleckom prevedení

Publikované Kategórie Iné
Čítanie na 2 minúty

Answear Graphic Design Masters je medzinárodná súťaž venovaná umelcom a grafikom, ktorí sú nadšencami digitálneho umenia, milujú módu a majú radi výzvy. Popustite uzdu svojim tvorivým silám a ukážte svetu svoju umeleckú dušu. Tí najlepší budú ocenení cenami v celkovej hodnote až 9 500 eur!

Lifespiration začína tu! Podľa tejto myšlienky sa lifespiration tentoraz hľadá vo svete dizajnu a snaží sa vytvoriť úžasné manželstvo medzi umením a módou. Preto do projektu Answear Graphic Design Masters pozývame talentovaných tvorcov z celého sveta, ktorí z našej ponuky vyzdvihnú krásu produktov, pokúsia sa im dať nový kontext a vytvoria tak kreatívnu, prekvapivú a originálnu grafiku. Či už ste profesionálny alebo amatérsky grafický dizajnér, pokiaľ máte viac ako 18 rokov, chyťte myš alebo tablet a vytvorte si vlastné malé umelecké dielo.

Čítať ďalej Answear Graphic Design Masters – jedinečné produkty v novom umeleckom prevedení

Wear&Share – upracte si šatník a urobte dobrú vec

Publikované Kategórie Iné
Čítanie na 3 minúty

Answear.sk spustil projekt Wear&Share určený všetkým ľuďom, ktorým záleží na zlepšení stavu našej planéty. Projekt bude pokrývať celé územie Slovenska a podporí Nadáciu Ekopolis a jej projekt výsadby stromov „Sadíme budúcnosť“. Každý kilogram oblečenia sa počíta!

Čítať ďalej Wear&Share – upracte si šatník a urobte dobrú vec

Neviete, ako vybrať obuv na široké chodidlá? Poradíme vám

Publikované Kategórie Iné
Čítanie na 3 minúty

Sú vaše chodidlá v štandardnej dĺžke, no problém vám pri výbere topánok robí vaše širšie chodidlo? Nemajte strach! V súčasnosti na trhu nájdete aj obuv na široké chodidlá. Ako však takéto topánky vybrať? Postupujte podľa týchto krokov.

Čítať ďalej Neviete, ako vybrať obuv na široké chodidlá? Poradíme vám

Casual dress code vs. Smart casual dress code. Viete, aký je medzi nimi rozdiel?

Publikované Kategórie Iné
Čítanie na 3 minúty

Dostali ste pozvánku, na ktorej bolo uvedené, že si máte obliecť smart casual dress code? Každý dress code má predpísané zásady obliekania a smart casual dress code nie je výnimkou. Ako sa však obliecť tak, aby ste pravidlá dodržali a neboli len v štýle casual dress code? Poradíme vám.

Čítať ďalej Casual dress code vs. Smart casual dress code. Viete, aký je medzi nimi rozdiel?

7 spôsobov, ako vyčistiť biele tenisky

Čítanie na 3 minúty

Biele tenisky sú univerzálnym kúskom, ktorý milujú ako ženy, tak aj muži. Problém bielych tenisiek je však v ich rýchlom zašpinení a zažltnutí. K tomu, aby boli tenisky dlhodobo biele vám pomôžu tieto tipy. Vyskúšajte 7 spôsobov, ako vyčistiť biele tenisky rýchlo a bez ich poškodenia.

Čítať ďalej 7 spôsobov, ako vyčistiť biele tenisky