Ako sa zamilovať do jesene

Čítanie na 3 minúty

Jeseň, ach, tak už si opäť tu? S tebou jemne melancholická nálada a čas rozlúčiť sa s teplými letnými dňami.

Práve jeseň bude odteraz našou nadýchanou dekou a so šálkou aromatickej kávy aj vernou spoločníčkou. Len, čo v kalendári pretočíme stránku (robí to ešte niekto?) s dátumami po 22. septembri (jesenná rovnodennosť) sa dni automaticky skracujú, noci sú tmavšie a rána sú hmlistejšie a chladnejšie. Obalení vo vrstve teplejšieho oblečenia sa preskakovaním cez mláky vrátime do čias minulých. Hej leto, prečo si s nami nezostalo dlhšie?

Čítať ďalej Ako sa zamilovať do jesene

Vystúpte zo svojej športovej komfortnej zóny – ako začať s novým cvičením?

Čítanie na 3 minúty

Beháte, plávate, dvíhate činky… Alebo je možno čas na zmenu a vyskúšanie niečoho nového? Vyzývame vás, aby ste vystúpili zo svojej komfortnej tréningovej zóny.

Čítať ďalej Vystúpte zo svojej športovej komfortnej zóny – ako začať s novým cvičením?

Ako kombinovať topánky k obleku podľa príležitosti? Poradíme vám

Čítanie na 3 minúty

Dostali ste pozvánku na svadbu, promócie či neformálnu oslavu a neviete, aké topánky si k obleku vziať? V závislosti od príležitosti či farby obleku si vyberte ten správny typ topánok. Toto je návod, ako kombinovať topánky k obleku podľa príležitosti.

Čítať ďalej Ako kombinovať topánky k obleku podľa príležitosti? Poradíme vám

Ako sa obliecť na promócie? Zvoliť správne šaty na promócie je dôležité

Čítanie na 3 minúty

Trendy sa stále menia, a to čo bolo v móde pred 5 rokmi, nemusí a často ani nie je trendy v súčasnosti. Preto môžu mať niektorí absolventi problém s tým, ako sa obliecť na promócie. My vám prinášame pár tipov, ktoré vám pomôžu k tomu, aké šaty na promócie zvoliť tak, aby ste v dave vynikli.

Čítať ďalej Ako sa obliecť na promócie? Zvoliť správne šaty na promócie je dôležité

Ako zaviazať šnúrky na topánkach? Vyskúšajte tieto spôsoby

Čítanie na 3 minúty

Už od detstva sa deti rôznymi kreatívnymi spôsobmi učia, ako si zaviazať šnúrky na svojich topánkach. Napriek tomu, že viazanie šnúrok je jednoduché, mnoho výskumov poukazuje na to, že v súčasnosti vedia deti skôr ovládať smartfón, než si viazať šnúrky. To je veľkou chybou, a preto vám prinášame jednoduché spôsoby, ako zaviazať šnúrky na topánkach.

Čítať ďalej Ako zaviazať šnúrky na topánkach? Vyskúšajte tieto spôsoby

Ako vyčistiť semišové topánky bez poškodenia?

Čítanie na 3 minúty

Semišové topánky patria medzi módne kúsky, ktoré je ťažké ochrániť pred poškodením a znečistením. Existuje viacero spôsobov čistenia topánok, avšak semišové topánky si vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Ako vyčistiť semišové topánky tak, aby ste ich nepoškodili?

Čítať ďalej Ako vyčistiť semišové topánky bez poškodenia?

Zdravé špaldové lievance od Simony Malkovej

Čítanie na 2 minúty

Koncom apríla sme spustili 3. ročník medzinárodnej fotografickej súťaže. Medzi jej ambasádormi je aj @simona_malkova, foodblogerka a autorka kuchárskej knihy o zdravom pečení, ktorá bude zároveň členkou poroty a vyberie z vašich príspevkov tie najchutnejšie a naoriginálnejšie😊. 

Čítať ďalej Zdravé špaldové lievance od Simony Malkovej