Petrolejová farba: Ako ju implementovať do módy a dizajnu?

Čítanie na 4 minúty

Svet farieb je neuveriteľne bohatý a neustále nás inšpiruje. Pomocou farieb sa môžeme vyjadriť alebo vytvoriť priestory, ktoré odrážajú našu predstavivosť. Móda čerpá veľa zo širokej farebnej palety. Takže otvorte vašu skriňu pre… petrolejovú farbu.

Čítať ďalej Petrolejová farba: Ako ju implementovať do módy a dizajnu?

Čo je slow fashion?

Čítanie na 4 minúty

Slow fashion je populárny fenomén, ktorý je niekedy označovaný ako minimalistické nakupovanie. Pre niektorých je to spôsob, ako odolať nadmernému vykorisťovaniu ľudí a prírody v módnom priemysle. Čo je vlastne slow fashion? Je to oveľa komplexnejší termín, než by sa mohlo zdať.

Čítať ďalej Čo je slow fashion?

Čo je extravagancia v obliekaní?

Čítanie na 2 minúty

Móda je skutočne rozmanitá a pozostáva z mnohých rôznych trendov. Každý dizajnér ponúka svoju vlastnú estetiku. Niektorí preferujú minimalizmus, zatiaľ čo iní ponúkajú úplný zmätok. Extravagancia v oblečení má svojich zástancov, ale aj svojich odporcov. Zistite, ako vytvoriť extravagantný vzhľad.

Čítať ďalej Čo je extravagancia v obliekaní?

Vianočné dekorácie: Vytvorte si doma špeciálnu atmosféru

Čítanie na 4 minúty

Vianoce sú magický čas, keď srdcia domov sú naplnené teplom, radosťou a blízkosťou rodiny. Jedným spôsobom, ako ešte viac vkročiť do vianočnej nálady, je vhodne vyzdobiť svoj domov. V tomto článku navrhujeme, ako vytvoriť festívnu atmosféru pomocou zaujímavých dekorácií.

Čítať ďalej Vianočné dekorácie: Vytvorte si doma špeciálnu atmosféru

Ako ozdobiť váš byt na jeseň?

Čítanie na 4 minúty

Jeseň je ideálnym časom na prestavbu vášho domova. Všetko, čo potrebujete, je správne osvetlenie, sviečky a textílie, aby ste svojmu interiéru dodali tú správnu atmosféru. Vďaka jesenným dekoráciám sa daždivé a chladné dni stanú farebnými, a čas strávený doma bude príjemný. Pozrite si, ako ozdobiť váš byt na jeseň.

Čítať ďalej Ako ozdobiť váš byt na jeseň?