Archív kategórie: Novinky

AKO SA USTROJIŤ NA VIANOČNÚ PÁRTY?

Ak ešte neviete, čo je správne  na seba si obliecť počas vianočných akcií a čomu je lepšie sa vyhnúť, nech sa páči, prijmite pozvanie na malú módnu ochutnávku.

Sviatky sú za rohom a s nimi začína aj sezóna podujatí. Firemné, rodinné, či s priateľmi.  Ako sa pripraviť, aby ste sa nielen bavili ale aj dobre vyzerali? Pozrite si naše inšpirácie, a vyberte niečo pre seba – v závislosti od príležitosti, vášho štýlu ale aj od vášho pracovného rozvrhu dňa.

ČÍTAŤ ĎALEJ >

ZIMNÁ BUNDA: NA KÚPU JE NAJVYŠŠÍ ČAS! Nina Murárová, EMPORIUMBRANDS.COM

Tento rok som si povedala, že si kúpim čiernu zimnú bundu. Veď tá sa hodí ku všetkému. Chodila som však po obchodoch a tá čierna mi prišla príliš nudná. Až kým som ako vždy neskončila na Answear.sk a našla takú bundu, ktorá je síce čierna ale s dávkou poriadnej originality. ČÍTAŤ ĎALEJ >

7 VIANOČNÝCH DARČEKOV – TIPY PRE NEHO

Viete akým darčekom urobíte radosť vášmu manželovi, priateľovi, bratovi, otcovi alebo kolegovi? My vieme odpoveď na túto otázku! Ak ju chcete poznať aj vy – kliknite 

Skôr než si začnete užívať vianočnú atmosféru, čaká vás ešte jedna výzva: kúpiť  darček pre vášho milovaného. Ak ste darčekový maniak, nemal by to byť pre vás problém. Ale čo robiť v prípade,  keď nemáte predstavu o vianočnom darčeku? K tomu vám poslúži náš krátky sprievodca, z ktorého môžete priamo odbočiť na adresu answear.sk do nášho Giftstore!

ČÍTAŤ ĎALEJ >

SÚBOJ ŠTYLISTOV: KTO JE DRŽITEĽOM OCENENIA – ŠTYLISTA ROKA 2018?

Na Slovensku sa s úspechom a s početným zastúpením módnych nadšencov, fashionistov, stylistov i blogerov ukončil SÚBOJ ŠTYLISTOV. Pozoruhodná myšlienka a jedinečný projekt, ktorý dal voľný priechod tvorivosti, nadšeniu, záujmu o módu, a taktiež bol dôkazom, že máme mladých ľudí, ktorí majú chuť niečo dokázať, a o niečo zabojovať. ČÍTAŤ ĎALEJ >

7 VIANOČNÝCH DARČEKOV PRE ŇU

Ak práve hľadáte darček pre svoju manželku, priateľku, sestru či priateľku, pozrite si náš vianočný bedeker, v ktorom vás prekvapíme  množstvom slávnostných inšpirácií. Stačí sa len správne rozhodnúť.

Vianoce už klopú na dvere, nákupná horúčka graduje, a vy ešte stále neviete, čím by ste svojim blízkym urobili radosť. Na adrese answear.sk  určite niečo milé, krásne, bláznivé i klasické, nájdete ! Nahliadnite do mini-sprievodcu, ktorý vám pomôže , aj s tým najnáročnejším darčekom.

ČÍTAŤ ĎALEJ >