SÚBOJ ŠTYLISTOV: KTO JE DRŽITEĽOM OCENENIA – ŠTYLISTA ROKA 2018?

Na Slovensku sa s úspechom a s početným zastúpením módnych nadšencov, fashionistov, stylistov i blogerov ukončil SÚBOJ ŠTYLISTOV. Pozoruhodná myšlienka a jedinečný projekt, ktorý dal voľný priechod tvorivosti, nadšeniu, záujmu o módu, a taktiež bol dôkazom, že máme mladých ľudí, ktorí majú chuť niečo dokázať, a o niečo zabojovať. Čítať ďalej SÚBOJ ŠTYLISTOV: KTO JE DRŽITEĽOM OCENENIA – ŠTYLISTA ROKA 2018?

SÚBOJ ŠTYLISTOV – VÍŤAZNÉ OUTFITY V TOP 10

Ošiaľ, menom Súboj Štylistov, ktorý rozvíril hladinu módneho vnímania na Slovensku predčil očakávania nielen samotných organizátorov, ale predovšetkým aj veľactenú porotu v zložení Mária Čírová, Eva Blahútová, Iveta Kopernická, Karolína Chomisteková a Alexander Lindov. 163 fanúšikov stylingu, estetického cítenia i kreativity predstavili svoje autorské diela, čím prejavili veľkú odvahu, ktorá práve 10-im z nich priniesla vytúžený pocit z dobre odvedenej práce. Čítať ďalej SÚBOJ ŠTYLISTOV – VÍŤAZNÉ OUTFITY V TOP 10

SÚBOJ ŠTYLISTOV: EXKLUZÍVNE PREDSTAVENIE POROTY

Kto rozhodne o udelení titulu Najlepší Štylista roku 2018? Ktoré osobnosti zmenia budúcnosť jednému z mladých módnych talentov na Slovensku? Zoznámte sa s päťčlennou porotou projektu Súboj Štylistov zloženej z ostrieľaných profesionálov. Módna ikona, modelka, fashion blogerka, štylista a šéfredaktorka módneho lifestylového magazínu otvoria už túto jeseň najkreatívnejšiemu štylistovi dvere do módnej brandže.  Čítať ďalej SÚBOJ ŠTYLISTOV: EXKLUZÍVNE PREDSTAVENIE POROTY

SÚBOJ ŠTYLISTOV – UKÁŽTE, ČO JE VO VÁS!

Máte radi vytváranie módnych štylizácií, spájanie netradičných kúskov alebo vás jednoducho baví styling? Šťastie praje pripraveným. Preto odhoďte zábrany a s chuťou sa pustite do boja o najlepší outfit. SÚBOJ ŠTYLISTOV je názov medzinárodného projektu, dávajúci priestor práve kreatívnym a invenčným osobnostiam. Čítať ďalej SÚBOJ ŠTYLISTOV – UKÁŽTE, ČO JE VO VÁS!

MÓDA JE HRA. ZAPOJ SA DO INSTAGRAMOVEJ SÚŤAŽE!

Žiješ len módou a tvoj šatník praská vo švíkoch?  Inšpirácie pre svoj cool outfit nájdeš aj u babičky v truhlici ? Tak prekonaj svoje zábrany, prehliadni módne pravidlá a pohraj sa so svojou kreativitou a pokojne nám predveď ako famózne dokážeš vytvoriť  harmóniu aj s kúskov na prvý pohľad nekombinovateľných.  Pokojne si vymysli  svoj hviezdny outfit a predstav nám svoje štýlové vizualizácie. Pozri sa na stránky subojstylistov.answear.sk, kde sa dozvieš viac informácií.

Čítať ďalej MÓDA JE HRA. ZAPOJ SA DO INSTAGRAMOVEJ SÚŤAŽE!

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear