TO NAJLEPŠIE POD SLNKOM?

More, piesok, zlatisté lúče slnka, blažená atmosféra … vezmite si plavky so sebou a zaobstarajte si  dobrú spoločnosť. Stačí málo, aby ste prišli na to, čo je naozaj najlepšie pod slnkom?

Niekomu čochvíľa odštartujú prázdniny, iným sa začne dlho očakávaná dovolenka. Možno sa vydáte na divokú pláž, alebo máte v pláne nájsť útočisko v piesočnatej lagúne, aby ste len tak bezstarostne mohli ležať na slnku . Okrem krému s filtrom, si však nezabudnite so sebou zabaliť široký úsmev, priateľov, a samozrejme, plavky – na pláži je to totiž základ.

Módne plavky pre ňu

Niektoré až tak nevenujú pozornosť tomu, v čom plávajú alebo sa opaľujú. My si však myslíme, že je vždy príjemnejšie ležať na slnku s vedomím, že váš plavkový úbor je úžasný. Čo sa teraz nosí? Už niekoľko sezón sa ženská časť populácie zamilovala do jednodielnych plaviek  z 90. rokov. Módne sú jednofarebné, napríklad červené alebo čierne, v topke sa držia aj neónové odtiene, zvieracie či etnické dezény. Ak hľadáte niečo nezvyčajné,  na pláž alebo na kúpalisko vám odporúčame plavky s výkrojom v tvare škrupiny, kvalitné retro, asymetrické strihy, viazania a výrezy.

GUESS JEANS / CALVIN KLEIN JEANS / DIESELCALVIN KLEIN JEANS / GUESS JEANS

Čo potrebujú muži na pláž?

Odpoveď je jednoduchá – predovšetkým plavky! Model určený pre odpočinok na slnku alebo plávanie by mal byť trochu voľnejší, dosahujúci až do polovice stehien alebo až po kolená,  ukončený v páse so sťahovaním tak, aby sa pri žiadnom okamihu nič nevyšplhalo. Toľko z praktického hľadiska. Ak sú vám, ale nie ľahostajné ani trendy, máme pre vás intenzívne farby, a pokojne to môže  byť aj neón! Hitom sú stále exotické potlače s palmami a kvetmi v hlavnej úlohe, hoci aj prúžky stoja za zmienku. Nezabudli sme ani na logomániu, ktorá sa tentokrát dokonca objavila už aj na pláži.

TOMMY HILFIGER / CHAMPION / PEPE JEANS / CALVIN KLEIN JEANS / TOMMY HILFIGER

Najlepšie pod slnkom s praktickým príslušenstvom

Čo okrem plavkového dress codu  bude pre vás ešte na pláži užitočné ? Samozrejme, rôzne druhy trendy doplnkov! Dámy, investujte počas leta do košíkov. Môžu byť obrovské, zdobené babuľkami, strapcami i vzormi – veľkosťou akurátne  na uterák, kozmetiku a iné potrebné veci. Ak ste vyznávačkou minimalizmu, pletená kabelka je hitom sezóny a krásne vám bude ladiť k módnym plavkám. Ďalším nepostrádateľným kúskom budú pre vás plážové šaty  – či už vo forme elegantného, vzdušného kabátiku, alebo  športovejších, krátkych šiat. Všetko je povolené!

PIA ROSSINI / ANSWEAR / PIA ROSSINI / CALVIN KLEIN JEANS / DESIGUAL

Dámy a páni – hoci je slnko nádherné, môže byť zároveň aj nebezpečné, čo je dôvod, prečo by ste sa mali vyzbrojiť obrovskými pletenými klobúkmi a slnečnými okuliarmi. A samozrejme, nezabudnite na uterák. Ak chcete ležať na slniečku, ale nie nevyhnutne na pláži, máme pre vás typ v podobe dizajnérskeho lehátka.

LACOSTE / PIECES / CALVIN KLEIN JEANS / ADIDAS ORIGINALS / PEPE JEANS

Pozrite sa na celú ponuku >>>