TOP ŽLTÉ KÚSKY DO 20 EUR – výber blogerky The Stylemon

Ak mňa ako módnu blogerku alias Lenku z The Stylemon sledujete, možno ste si všimli, že milujem žltú a nosím ju veľmi často. A odporúčam to aj vám! Prečo? Pretože z hľadiska psychológie vás táto farbička nabudí, dodá vám energiu, zlepší vám náladu či dokonca vás omladí a zaručí vám pozornosť a obdiv ľudí, nech prídete kdekoľvek.

šaty ANSWEAR / šortky ANSWEAR / nohavice ANSWEAR / tenisky ANSWEAR 

Žltá je jednoducho farbou leta a túto sezónu to platí dvojnásobne. Obchody sú tohto slniečkového pozitívneho odtieňa plné, a tak je veľmi ťažké sa doňho nezamilovať. Navyše, žltá tiež nádherne ladí s vašim dovolenkovým opálením. Nie je však pravdou, že žltá nesvedčí všetkým dámam. Stačí si len vybrať odtieň vhodný priamo pre vás – či to bude chladnejší citrónový, teplý slniečkový alebo horčicový. Skúšajte a uvidíte, ako sa vám už pri prezliekaní v kabínke zlepší nálada a zväčší úsmev na perách.  A ako žltú nosiť?

JACQUELINE DE YONG / ANSWEAR / DORINA / ANSWEAR

Môžete to rozbaliť v plnej paráde, tak ako ja na fotkách vyššie. V dnešnej dobe sa hranice toho, čo sa v móde smie, stierajú a ak máte dostatok odvahy a chute, prečo by ste sa do jedného odtieňa neobliekli celá? V kurze je aj tzv.color blocking, teda trend, kedy skombinujete viacero hladkých farebných kúskov bez vzorov. Žltá sa totiž najmä v lete kamaráti snáď s každou inou farbou dúhy. Ak však patríte medzi minimalistky, pokojne siahnite len po jednom žltom kúsku a zvyšok ponechajte v neutrálnej bielej či krémovej farbe. Môj výber žltých kúskov vám tiež dokazuje, že pre módne trendy nemusíte siahať hlboko do vrecka a že aj za pár eur si viete do šatníka dopriať krásne žlté kúsky, na ktoré istotne dostanete množstvo komplimentov.

MANGOMANGO / MANGO / ANSWEAR