Toto leto je hitom fialová! Violet Kiss od Answear

10/07/18

Mix rôznych odtieňov fialovej, inšpirujúce zloženie potlačí a vzdušné strihy ideálne na leto – nechaj sa počas prázdninových dní unášať novou vlastnou kolekciou značky Answear!

Leto láka na experimentovanie s vlastným výzorom, hľadaním nových farieb a oblečenia, ktoré zvýrazní Tvoju postavu a bude sa krásne vynímať v lúčoch slnka. Presne na to je stvorená nová vlastná kolekcia značky Answear – Violet Kiss. Skladá sa zo série letného oblečenia a doplnkov, ktoré čerpajú z najväčších trendov tejto sezóny a ideálne pasujú k letnému opáleniu.

NOHAVICE  /  ŠATY

Violet Kiss sa inšpirovala farbou roku 2018 ohlásenou Inštitútom Pantone, čiže farbou Ultra Violet. Táto kreatívna, romantická a originálna fialová farba dominuje uprostred oblečenia a doplnkov. Vlastná kolekcia značky Answear nekončí iba v jednom odtieni – môžeme tu nájsť širokú škálu orgovánovej a fialovej s odlišným nasýtením, a vďaka tomu si tu každá žena nájde niečo pre seba.

TOP / NOHAVICE

V kolekcii Violet Kiss nájdeme spojenie rôznych druhov potlačí, predovšetkým jemných ženských kvetov a viacfarebných pásov, ktoré sa miešajú na jednom modeli, ale tiež mixujú v štylizáciách. Violet Kiss stavilo na ženské a zároveň pohodlné strihy, ktoré jemne ovinujú postavu a sú ideálne počas letných horúčav. Nájdeme tu tiež nohavice s vysokým pásom, široké culotte, elegantné šortky, krátke topy oversize, zavinovacie sukne, vzdušné overaly a asymetrické šaty. Celú kolekciu rozširujú doplnky plné života: kožené kabelky, ktoré hýria všetkými farbami a dokonale sa komponujú s oblečením. Tvary kabeliek dovoľujú ich dopasovanie na veľa príležitostí a kovová koža sa efektívne mení na slnku. Oblečenie z kolekcie Violet Kiss môžete medzi sebou ľubovoľne kombinovať, a utvoriť tak viac neformálny alebo formálny look podľa potreby.

TOP  /  ŠORTKY

ŠORTKY / KABELKA / SUKŇA / OVERAL

Pozrite sa na celú ponuku >>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear