Tréning s Under Armour – spoznaj kolekciu VANISH

04/04/19

Makáš ostošesť v posilňovni? Pozri sa ako si môžeš tréning spríjemniť a cítiť sa pohodlne – spoznaj kolekciu VANISH Under Armour!

Každý, kto poctivo trénuje v posilňovni vie, aké dôležité je športové oblečenie. Také, ktoré neprekáža v pohybe, je pohodlné, príjemné na dotyk a pri tom všetkom absorbuje pot a napomáha správnej termoregulácii tela. Oblečenie, v ktorom prebehneš kilometre na bežiacom páse, budeš dvíhať činky, trénovať box, cross fit či cvičiť s kettlebellsom. Sen? Vôbec nie – kolekcia VANISH  od Under Armour splní všetky Tvoje športové očakávania. Oblečenie z kolekcie vzniklo s myšlienkou o ambicióznych osobách, ktoré idú s odhodlaním za stále novými výzvami.

Kolekcia Vanish, s ktorou miznú problémy

Názov kolekcie Vanish znamená „miznúť” a taká naozaj je – s kúskami od Under Armour miznú problémy s nadmerným potom, tesným oblečením pri pohybe, odreninami a nedostatočným pohodlím. Oblečenie od tejto športovej značky je výnimočné originálnym, moderným dizajnom, ktorý zvýrazňuje individualizmus a silu. Bolo naprojektované tak, aby Ti pomohlo dosiahnúť čo najlepšie výsledky a sústrediť sa na Tebou vytýčenom cieli. Vďaka látkam najvyššej kvality je táto kolekcia nezvyčajne ľahká a rýchloschnúca, takže sa už nemusíš trápiť s vlhkým, nepríjemným oblečením. Laserové rezy a elastické vlákna sa dokonale prispôsobia Tvojej postave. Ľahká, ergonomická, rýchloschnúca a pohodlná – presne taká je kolekcia Vanish, ktorá nanovo odkrýva čaro športu. Chceš ho odkryť spolu s nami?

Vyhraj lifestylové oblečenie od Under Armour – pozri na akciu #SportIsTheAnswear  >>>>

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear