TRI TYPY KOŽENÝCH KABELIEK, KTORÉ MUSÍTE MAŤ!

Elegantné, odolné a s nádychom klasiky. Tieto prívlastky pre kožené kabelky sú znakom toho, aby ste si zadovážili do vášho šatníka aspoň jeden model.

Urobte si inventúru všetkých vašich tašiek a premyslite si, ktoré kúsky stoja za to, aby ste do nich investovali. Cena zodpovedá kvalite, ale vy nič netratíte, pretože dobrý vklad, sa vám rýchle vráti. Výber modelu ponecháme na vás. Ale v časoch neustále sa meniacich trendov, sa môže stať, že niektoré kabelky hneď po skončení sezóny uložíte na spodok šatníka. Preto sme vám  pripravili zoznam troch najžiadanejších, ktoré z vás urobia ikonou štýlu:

NÁKUPNÁ KABELKA – Shopper bag

Jednoduchá, kožená a priestranná, a je ideálna nielen na nákupy. S ľahkosťou do nej vložíte všetky dámske nevyhnutnosti, ktoré denne potrebujete. Jej minimalistický dizajn a jednoduchá forma sú priam určené na predvádzanie sa okoliu! Shopper bag môžete využiť s akýmkoľvek štýlom, najmä ak sa rozhodnete pre intenzívnu farbu. A čo je podivuhodné, budete sa jej chcieť, vďaka svojmu materiálu a jemnému vyhotoveniu neustále dotýkať.

KABELKAKABELKAKABELKAKABELKAKABELKA 

KABELKA NA RETIAZKE – Chanel bag

Chanel vedel, čo robí! Jej ikonická kabelka – prešívanú a s poprepletanou retiazkou, tvoriacu úchopové rameno, je stále inšpiráciou už niekoľko desaťročí. Bude aj vás  inšpirovať? Chanelka  je veľmi elegantná, čím je predurčená  na väčšiu slávnosť, párty, filmovú premiéru alebo aj na príjemné stretnutie s priateľmi. Vzhľadom na jej univerzálny charakter a nadčasový dizajn môžete  v tomto prípade zainvestovať  do drahšieho i kvalitnejšieho modelu z prírodnej kože. A dojem, ktorý s ňou vzbudíte vás isto poteší!

KABELKAKABELKAKABELKAKABELKAKABELKA 

ĽADVINKA JE ZNOVU NA SCÉNE – Belt pack

Ľadvinka alebo kabelka na opasku – pod obidvoma názvami nájdeme jeden a ten istý model malej kabelky, ktorý sa nosí v páse. V minulosti symbol gýču a miestnych obchodníkov, dnes je tento znovu vzkriesený  vzor nesporným kráľom vo svete malých kabeliek. Poloha kabelky na opasku je stále nedotknuteľná, čo vám dáva voľnú ruku pri výbere  koženého modelu bez akýchkoľvek starostí. A nielen tento benefit vám ľadvinka ešte ponúka. V koženom šate pôsobí veľmi šik,  dobre sa štylizuje s kostýmom, trenčkotovým kabátom a rovnako aj so šatami na gombíky a v neposlednom rade oceníte aj  starostlivý dozor nad vašimi cennosťami, keďže ju máte neustále v dohľade.

ĽADVINKA / ĽADVINKA / ĽADVINKA / ĽADVINKA / ĽADVINKA

Pozrite sa na celú ponuku >>>