Spodná bielizeň Calvin Klein

Zvolenie vhodnej spodnej bielizne predstavuje prvý krok na ceste za skvelým outfitom. V dnešnej dobe máme na výber z mnohých možností, ktoré nám môžu pomôcť zvýrazniť dekolt či opticky zúžiť pás. Sortiment je dnes neskutočne široký, podprsenky majú rôzne tvary a strihy, rovnako ako nohavičky – od kraťasových až po miniatúrne kúsky, na ktorých sa látkou počas výroby šetrilo. Ako si teda vybrať to správne, adekvátne k situácii, ktorá nás práve čaká?

My v Answear volíme spodnú bielizeň značky Calvin Klein Underwear. Materiály a spracovanie sú veľmi kvalitné, bielizeň je vkusná, pohodlná a zároveň sexy. V Answear si vyberiete hneď z niekoľkých typov – Calvin Klein ponúka hladké podprsenky vhodné pod tričká a topy, ktoré nerušia výšivkou alebo vzorom. Ďalším typom sú podprsenky s odnímateľnými ramienkami či úplne bez ramienok, ktoré sa hodia pod šaty a do hlbokých výstrihov. Najviac obľúbenou spodnou bielizňou – a to nielen u mužov – je určite tá čipkovaná. Práve Calvin Klein ponúka nádherné kúsky pre modernú ženu – bielizeň pôsobí veľmi sexy, stále je však nositeľná a necítite sa v nej ako vo zvieracej kazajke.

 

full_img_245109

Calvin Klein Underwear – Podprsenka STRAPLESS PUSH

full_img_306974

Calvin Klein Underwear – Podprsenka PUSH POSITIVE

full_img_671463

Calvin Klein Underwear – Podprsenka

full_img_245159

Calvin Klein Underwear – Podprsenka PROVOCATIVE

full_img_366819

Calvin Klein Underwear – Podprsenka SENSUAL BALCONETT

full_img_569622

Calvin Klein Underwear – Podprsenka PROVACATIVE PLUNGE

full_img_569652

Calvin Klein Underwear – Podprsenka

full_img_680993

Calvin Klein Underwear – Podprsenka PROVOCATIVE PLUNGE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#MyCalvins

Aktuálnym horúcim trendom je basic nevystužená spodná bielizeň. Nohavičky sú vyrobené z elastickej jednofarebnej tkaniny s gumovým lemom, ktorý nesie nápis Calvin Klein. Fotky tejto bielizne v poslednej dobe zaplavili všetky sociálne siete. Postujú ich a zdieľajú známe osobnosti a celebrity z celého sveta.

 

Modelka Kendall Jenner

mycalvins3

Modelka Gigi Hadid

Spevák Justin Bieber

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Calvin Klein Underwear – Podprsenka BRALETTE

full_img_642270

Calvin Klein Underwear – Nohavičky

full_img_647131

Calvin Klein Underwear – Tangá THONG

full_img_647127