VALENTÍNSKE TIPY PRE VÁŠHO MILÁČIKA

29/01/20

Ak práve premýšľate, akým darčekom ku Dňu zamilovaných, by ste mohli rozihrať iskru v očiach Vášho milého, využite naše inšpirácie. Veríme, že nájdete práve to, čo bude vyhovovať jeho vkusu!

Pre Džentlmena

Ak má váš partner v malíčku spoločenskú etiketu odievania, a doslova zbiera kravaty či malé oblekové vreckovky, podarujte mu niečo, čo bude vyhovovať jeho šatníku a bude mu pastvou pre oči. Zamerajte sa predovšetkým na nadčasové pánske doplnky, ako napríklad hodvábne kravaty, manžetové gombíky alebo motýliky. Možno sa mu zapáčia aj kožené rukavice (keďže je ešte stále zima), vlnený sveter, kvalitná peňaženka alebo štýlová čiapka alebo klobúk? Majte však stále na pamäti, že váš partner akiste disponuje značnými vedomosťami o materiáloch a technikách, ktoré ho posúvajú k dokonalosti. Takže darček pre neho musí byť ozaj z toho najvyššieho regálu luxusného butiku.

MANGO / PEPE JEANS / TOMMY HILFIGER / TRUSSARDI JEANS / MEDICINE

Pre Športového maniaka

Ak váš partner trávi dlhé hodiny v posilňovni, a nevie si život predstaviť bez športu, prejavte mu, že si jeho záľubu vážite. Športový darček bude pre neho určite užitočný a vy máte výber skutočne obrovský: počnúc malými vecami, ako je fľaša na vodu alebo telefón, až po športovú tašku, súpravu tričiek alebo dizajnérskych tenisiek.

PUMA / ADIDAS PERFORMANCE / TRUSSARDI JEANSADIDAS PERFORMANCE / REEBOK

Pre nadšencov vtipných vecičiek

Niektorí muži milujú drobnosti prémiovej kvality alebo značkové doplnky. Ak váš milenec patrí do tejto skupiny, môžete pokračovať v hľadaní darčeka v tomto štýle. Najprv sa pozrite na módne kúsky či doplnky s výrazným logom, ktoré okamžite upúta pozornosť. Tričko, mikina alebo čiapka môžu byť nielen vizuálne pôsobivým, ale aj praktickým darčekom. Radosť mu môžu urobiť napr. aj hodinky vybavené rôznymi číselníkmi a ďalšími funkciami.

CALVIN KLEIN / DIESEL / TRUSSARDI JEANS / TOMMY HILFIGER / DIESEL

Pre fanúšikov domácej pohody

Niektorí páni si veľmi radi vychutnávajú, keď vo svojom voľnom čase nemusia z bytu urobiť ani krok. Nech si to teda užívajú, a aj s darčekom od Vás, podľa daných preferencií.  Pre fanúšikov rozmanitých hier, bude dobrým nápadom stolová alebo logická hra. Estétov potešíte sviečkou s intenzívnou vôňou, súpravou posteľnej bielizne alebo sadou notebookov.

A ak váš partner trávi dlhé hodiny čítaním kníh alebo hraním počítačových hier, potešte ho teplým svetrom. Určite si ho rád oblečie najmä počas chladných večerov, ktoré sa napokon objavujú kedykoľvek v roku.

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear