VITAJTE V DŽUNGLI – V MESTSKEJ DŽUNGLI

Nechajte sa vtiahnuť do sveta exotiky, farebných trópov, neobyčajných floristických motívov a chutného ovocia. Hoci, aj vo forme potlače. Pouličná i mestská móda bude počas tohoto leta hýriť práve inšpiráciami priamo z džungle!

Ide o vzory, ktoré sa viac menej vracajú na módne móla takmer každým rokom, práve v dovolenkovom období. Pretože, aj keď neopustíme horúce ulice veľkomiest, dokážu v nás vyvolať predstavu slnečného leta, piesočnatých pláží, rajských záhrad a tropických výletov. Sezóna 2018 bude priam nabitá elegantnými džunglovými štylizáciami, ktorých trend podporili aj Kenzo, Michael Kors či Alberta Ferretti. Mnohí návrhári ešte viac vypointovali tento kolorit použitím luxusných farebných potlačí na tričkách, vzdušných šatách i nohaviciach. Styling ala Rajský vták, bude možno kontroverzný a odvážny, ale  obdivným pohľadom Vášho okolia určite neuniknete.

Najpestrejšie exotické potlače

Neexistuje trend tropického lajtmotívu, bez správneho vzoru. To sa týka predovšetkým obrazu džunglových rastlín prenášaných na textílie. Zelené palmy,  a iné exotické listy sú sice univerzálnymi, ale tými najmenej bláznivými návrhmi. Iná divočina vás uchváti pri pohľade na kvety  z džungle – to je už skutočné šialenstvo! Dominantným prvkom je Hibiscus v rôznych farbách, prevládajúci v spoločnosti aj iných rastlín. Ak vám bude počas leta chýbať zeleň, dočasne si ju môžete doplniť energiou dobíjajúcim outfitom s potlačou, práve ďalekých trópov či divoko rastúcej krásy, pôsobiacej veľmi sviežo a nanajvýš veľmi trendovo pri tohtoročných letných vzoroch.

 EXOTICKÁ DŽUNGLA  – ako ju štylizovať?

Motívy z Knihy džungle nás budú obliekať nielen na plavkách či plážových šortkách. Počas tejto sezóny sa dostanú aj na šaty, ktoré pokojne môžete využiť na rôznorodé príležitosti. Tropické motívy sa objavia aj na fashion kúskoch určených pre váš bussines, osviežia dámské sukne i kostýmy. Stačí ich len skombinovat s niečím jednofarebným alebo môžete nechať rozohrať svoju fantáziu a vyhrať sa s mixovaním niekoľkých vzorov. Ak sa predsa len bojíte experimentovať s farbami, bielou alebo jej odtieňmi, nikdy nič nepokazíte.

Pre tie z vás, ktoré s exotikou len veľmi jemne koketujú, máme tiež dobré správy, pretože odkazy exotického ovocia či florálne motívy  vás potešia aj na doplnkoch či na príslušenstve. Batohy, plátené kabelky, letné šále či extravagantná bižutéria sú bohato zdobené a  hodia sa tak do tropického trendu, ktorý dokonale dopĺňajú.  Ak vám vzorované doplnky nie sú pochuti, skúste sa odhodlať aspoň pre topánky či peňaženky v sviežych, šťavnatých farbách. Intenzívna červená, žltá, oranžová a ružová v spojení s exotickou potlačou na oblečení, zdôrazní ešte viac typickú symboliku exotických diaľav.

MANGO / MANGOMANGO

ANSWEAR/ ANSWEAR / ANSWEAR