VYŠŠIA DIEVČENSKÁ – Blúzky alebo Košele podľa Reny

  Nie je to kúsok do dievčenskej školy. A nepatrí len do nudného business prostredia. Táto časť dámskeho šatníka si v priebehu niekoľkých storočí prešla svojou premenou od strihov, materiálov farieb až po vzory mnohorakej podoby. A hoci boli časy, keď sa ocitla na dne truhlíc a políc, dnes sa opäť teší záujmu rôznych vekových kategórií.

Veľkou výhodou moderných blúzok a košieľ je ich univerzálnosť. Môžete ich nosiť ako k džínsom alebo nohaviciam tak aj s elegantnou sukňu. A nebojte sa obuť si k nim tenisky, oxfordky, čižmy i lodičky. Taktiež vám nikto nediktuje zostať pri jednej farbe alebo vzore. Hrajte sa s prúžkami, ktoré zoštíhľujú, užite si bodky, ktoré lichotia drobným dámam alebo sa zahaľte kvetinovými vzormi. Fantázii sa medze nekladú. Móda je hra a toto lichotivé dámske oblečenie vám umožní poriadne sa štýlovo vyblázniť. Stačí len, aby ste si oživili váš šatník niekoľkými rôznymi košeľami a potom si ich striedali podľa nálady. V blúzke v púdrových odtieňoch máte chuť byť romantičkou. Kockovaná košeľa s koženými nohavicami alebo so sukňou vás zase premení na sexy drsňáčku. Milé dámy, nechajte sa teda nami zvádzať a inšpirovať blůzkami i košeľami.

 

Košele:

        1.Medicine                         2.Silvian Heach                 3.Tommy Hilfiger                    4.Hilfiger Denim

 

Blúzky:

                        1.Mango                               2.Trussardi                                 3.Pepe Jeans                             4.Mango