WE ARE THE ANSWEAR – hľadajte odpovede v našej novej kampani

08/04/19

Začíname s novou jarnou kampaňou – pridajte sa k nám na cestu plnú trendov, štýlov, módnych príležitostí a snov, ktoré sa plnia. Nájdite svoju unikátnu odpoveď WE ARE THE ANSWEAR!

Nezáleží na tom, čo radi robíte vo voľnom čase, koľko máte rokov, kde pracujete, aký je váš štýl a názory – ak chcete zvýrazniť vašu osobnosť, prichádzame práve k vám lebo WE ARE THE ANSWEAR.

Stojíme za vašimi názormi, oceňujeme vašu originalitu a stále vás podporujeme, nezáleží na tom, či radi nosíte tenisky alebo vysoké podpätky, džínsy alebo oblek, šaty či nohavice… Uprostred mesta, na pláži, na otvorenom poli – sme pre vás dostupní vždy a všade. Nedávame príkazy, nenútime, nehráme formu – je to len na vás akú odpoveď si zvolíte.

 

Vrhnete sa do prúdu trendov?

Alebo stavíte na klasiku?

Uhasíte svoj smäd po dobrodružstve?

Alebo sa sústredíte na módne vychytávky?

 

Nájdite odpoveď na vaše otázky >>>

Nová kampaň je sprevádzaná sloganom WE ARE THE ANSWEAR, ktorý zodpovedá vašim rozličným potrebám a životným štýlom. Pomáhame ak potrebujete zlepšiť náladu, zmeniť štýl, zažiariť v dave, zvýrazniť vašu jedinečnosť, a to všetko pri zachovaní vašej individuality. Celá škála ponuky, prístup k aktuálnym trendom, klasike, prírodným látkam, oblečeniu a doplnkov na každú príležitosť – každý si môže vybrať, to čo najlepšie charakterizuje práve jeho.

Pozrite sa čo sme pre vás pripravili >>>

Kampaň SS19 sprevádza spot natočený Bartom Pogodom – jedným z najpopulárnejších video tvorcov v Poľsku. Outfity použité v spote boli pripravené štylistom Michalom Kusom – odzrkadľujú top trendy tejto sezóny, vrátane zvieracích potlačí, farebných oblekov, kvetín, inšpirácie z 80. a 90.rokov. Za implementáciu kampane je zodpovedná agentúra Warsaw Creatives.

SLEDUJTE NÁS NA:

Sport is the Answear

WE ARE THE ANSWEAR

#WeAreTheAnswear