WILD NATURE – NOVÁ KOLEKCIA ZNAČKY ANSWEAR INŠPIROVANÁ DIVOKOU PRÍRODOU

Nová kolekcia od Answear prebudí vašu divokosť!

Kolekcia Wild Nature je inšpirovaná trendom Divokého západu, ktorý je v úzkom spojení pritom však v kontraste s krehkou ženskou povahou. Chceme aby štylizácia Westernového štýlu bola pre každú ženu inšpiráciou a  umožnila  tak objaviť jej naturálnu stránku osobnosti a povzbudiť ju pre módne experimenty aj v každodennom živote.

 

Predstavte si ako vám pod kožu preniká teplo z lúčov vychádzajúceho slnka. Začína sa nový deň plný dobrodružstiev.  A vy si zrazu tieto pocity nielen uvedomíte, ale sa nimi necháte aj strhnúť. A práve z tohoto precítenia vzišiel nápad, vytvoriť  pre vás pod značkou Answear veľmi atraktívnu kolekciu odevov a doplnkov  ideálnu pre rozmanité  možnosti tvorenia outfitov.

Vo voľnej prírode je všetko dovolené. Preto ani naša kolekcia nie je ničím obmedzovaná a jej ťažiskom  je miešanie textúr a vzorov.  S ľahkosťou kombinujeme romantické šifónové šaty s džínsami a strapcami, pomocou westernových doplnkov zdôrazňujeme individualitu a asymetriou dokazujeme, že sila je ženská. Spoločne chceme zistiť divokú povahu komunity #WeAreTheAnswear.

Wild Nature je tiež odpoveďou na globálne trendy. Inšpirácie Divokým západom boli jedným z najsilnejších trendov počas výstav Fashion Week pre sezónu jar/leto 2018. Každá značka interpretovala tento trend unikátnym spôsobom – počnúc predstavením Diora, ktorého poctou západu bolo miesto samotnej prehliadky, veľkolepý Virgenes kaňon v horách Santa Monica.  Po ňom nasledovali návrhy od Gucciho, Calvina Kleina, Tommyho Hilfigera a Versace.

Kolekcia Wild Nature je našou verziou Ďalekého západu a zároveň poctou  neskrotenej povahy každej z nás – klasickej témy poňatej v modernej, ženskej edícii, aby vám pomohla objaviť práve tú, divokú a prirodzenú stránku vašej osobnosti.

Buďte samé sebou a objavte svoju Wild Nature!