Zvonové nohavice

pobraneS úzkymi a ultra priliehavými nohavicami sa túto sezónu nepočíta! Týmto nohaviciam už začína pozvoľna dochádzať dych a pomaly, ale isto, ich začínajú nahradzovať omnoho pohodlnejšie nohavice – a to legendárne zvony! Nie je tomu tak dávno, čo táto výmena prebehla opačným smerom, zo zvonov na skinny jeans. Nič ale netrvá večne a zvony sa znovu vracajú na scénu.

 

Typické zvonové nohavice sú až ku kolenám úzke, od kolien dolu sa začínajú rozširovať, a aj keď to nie je pravidlom, často bývajú so zvýšeným pásom. V tomto prípade je lepšie zabudnúť na výrazný opasok a ako doplnok zvoliť napríklad klobúk, slnečné okuliare alebo šatku do vlasov. Zvony sa vracajú zo 70. a 90. rokov, tak prečo na nich nezaspomínať so všetkou parádou!

 

 

Tmavý denim

full_img_601783

Only – Rifle RETRO FLARED REA

full_img_662414

Wrangler – Rifle FLARE AQUATIC CORAL

full_img_569171

Only – Džíny

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Světlý denim

full_img_598951

Vero Moda – Rifle DINA

full_img_622718

Medicine – Džíny DECADENT

full_img_640995

Only – Rifle RIO RAW HIGH RETRO FLARED

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S čím ich kombinovať? Ku zvonom sú skvelé blúzky a košele, ktoré môžu byť nielen vypasované, ale aj voľné a rozviate v boho štýle. Môžu byť zastrčené do nohavíc alebo voľne splývať cez ne. Veľmi dobre ku zvonom padnú tiež roláky s dlhým rukávom či bez. V jednoduchosti je krása, voľte teda jednofarebné kúsky, ktoré dajú nohaviciam vyniknúť.

 

Outfit doplňte svetríkom alebo sakom, voľte kratší strih, kde dĺžka končí nad zadkom. Zatiaľ sme vyberali decentné a nijako výrazné časti outfitu, pretože zvony už sú samy o sebe dominantné. Kde môžeme popustiť uzdu našej fantázii sú topánky! Tie by mali byť vysoké – na podpätku, kline alebo platforme. Zvony svojím rozšírením opticky skracujú nohy, topánky s plochou podrážkou k nim môžu obúvať len vysoké dámy.

 

Answear outfit tip

full_img_601892

Vero Moda – Dámské sako

full_img_602149

Only – Nohavice

full_img_688175

Carinii – Lodičky

full_img_560550

Vero Moda – Kabelka TRIBAL CROSS OVER