Pánske elegantné vesty

Počet vybraných produktov: 8
Od populárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Cena
Materiál
Vzor
-45%
Vesta Medicine pánska, béžová farba
Vesta Medicine
29.90 €
54.90 €
-45%
Vesta Medicine pánska, šedá farba
Vesta Medicine
29.90 €
54.90 €
Vesta Medicine pánska, zelená farba
Vesta Medicine
54.90 €
Vesta Medicine pánska, bordová farba
Vesta Medicine
54.90 €
Vesta Medicine pánska, čierna farba
Vesta Medicine
54.90 €
Vesta Medicine pánska, tmavomodrá farba
Vesta Medicine
54.90 €
-36%
Vesta Medicine pánska, béžová farba
Vesta Medicine
34.90 €
54.90 €
Vesta Medicine pánska, tmavomodrá farba
Vesta Medicine
49.90 €

Pánske vesty elegantné – pre gentlemanov

Pánske vesty elegantné sú módnym kúskom, ktorý na mužoch nevidno až tak často. Čo je rozhodne na škodu, pretože vizuálne urobia z každého muža gentlemana. Sú jedným z najelegantnejších kúskov v pánskom šatníku. Môžete ich nosiť rozopnuté, no ak chcete pôsobiť upravene a formálne, odporúčame vestu zapnúť.

Vesta k obleku – voliteľná časť

Základný oblek pozostáva z dvoch častí a to zo saka a nohavíc. Avšak môžete k nim pridať tretiu voliteľnú časť, ktorou je špeciálna vesta k obleku. Zvyčajne ladí zo zvyškom outfitu a oblieka sa na košeľu pod rozopnuté, alebo aj zapnuté sako. Váš outfit s ňou bude vyzerať upravene aj ak si dáte sako dole.

Vesty k obleku – doladené

Vesty k obleku bývajú zladené zo zvyškom obleku. Takže sú z rovnakej látky a aj v rovnakom vzore ako sako a nohavice. Čo sa týka doplnkov, nemusíte sa ich pri veste báť, pretože aj k nej sa hodí kravata, motýlik, či pánska šatka. Vesty nenútene doplnia váš oblek a dodajú vášmu výslednému looku požadovaný šmrnc.

Pánska vesta k obleku – vzorovaná

Najtypickejšími vestami sú jednofarebné vesty, ktoré sa nesú v rovnakom odtieni ako sako. Takéto pánske vesty k obleku si môžete zakúpiť napríklad od Tommy Hilfiger. Pre extravagantnejších z vás tu sú pánske vesty k obleku vo vzorovanom prevedení od značky Medicine. Môžete ich zladiť opäť so sakom a nohavicami, alebo ich skúsiť zladiť k jednoduchému saku a vzorovanej košeli. Móda nepozná hranice a ak sa vy cítite dobre vo farbách a vzoroch, tak smelo do toho. Oblek skrátka nemusí byť len nudný v čiernej farbe, nebojte sa ho oživiť.

Pánske spoločenské vesty – ku košeli aj tričku

Pánske spoločenské vesty vás zachránia počas teplých dní, kedy je na sako príliš horúco. Vesta a košeľa je neostrieľaná klasika, ktorou nikdy neurobíte zlý krok. Avšak taká elegantná vesta si skvelo rozumie aj s obyčajným polo, či klasickým tričkom. Rovnako tak aj počas zimy s pánskym kabátom a baretom.