• Oblečenie
   • Bundy
   • Šaty
  • Doplnky
   • Čiapky a klobúky
  • Doplnky
   • Čiapky a klobúky

Jordan

Počet vybraných produktov: 3
Od populárnych
Pohlavie
Veľkosť
Farba
Cena
-32%
Klobúk Jordan čierna farba
Klobúk Jordan
20.99 €
30.90 €
-52%
Bunda Jordan fialová farba, prechodná, oversize
Bunda Jordan
52.99 €
109.90 €
-41%
Jordan - Šaty
Jordan - Šaty
37.99 €
64.90 €

Jordan – to najlepšie pre basketbal

Jednou z najlepších a najznámejších športových značiek je rozhodne Jordan. Firma bola založená v roku 1984 legendárnym basketbalistom Michaelom Jordanom. Dnes je to dcérska značka spoločnosti Nike. Avšak dodnes je hlavným prvkom jej loga silueta samotného Michaela Jordana, ako práve smečuje. Jeho verní fanúšikovia a rovnako tak aj priaznivci značky Jordan, poznajú túto postavu pod prezývkou „Jumpman“. Práve toto logo sa stalo pre značku ikonické.

Nike Jordan – nie len obuv

Okrem vysoko kvalitnej obuvi, značka produkuje aj oblečenie. Je rovnako ako aj topánky, vyvinuté primárne na basketbal. Avšak Nike Jordan ponúka aj mnoho kúskov v takzvanom streetwear štýle, ktoré si získalo obľubu u mladých. Práve oni dokonalo rúcajú zaužívané stereotypy. Vedia perfektne zladiť Nike Jordan športové kúsky s elegantnými prvkami. Pozrite si Jordan kolekcie s oblečením a nebojte sa ho obliecť aj do ulíc, nemusí byť len na šport.

Air Jordan – desiatky modelov

Prvý model topánok Air Jordan bol vyrobený v roku 1984 pre samotného Michaela Jordana. Od vtedy bolo navrhnutých a vyrobených ďalších niekoľko desiatok modelov. Každý je iný, niečím výnimočný a viaže sa k nemu vlastný príbeh. Niektoré z nich boli vyrobené len v limitovanom množstve a dnes sa predávajú za desaťtisíce eur. Mať doma pravé Air Jordan, či už historický, alebo novší model, je snom viacerých nadšencov basketbalovej legendy Jordana.