• Obuv
   • Čižmy a členkové topánky
   • Šľapky a sandále
  • Doplnky
   • Kabelky
  • Obuv
   • Športové a sneakers

Kazar Studio

Počet produktov: 5

Kazar Studio je demokratická a odvážna značka so zreteľným a jedinečným odkazom. Určená pre tých, ktorí si radi užívajú život, cenia si to, čo už dosiahli, a pozerajú sa na seba nie z hľadiska toho, ako vyzerajú, ale kým sú. Značka sa zameriava na autentickosť, spontánnosť, vlastné rozhodnutia a emócie - vlastným spôsobom.

Zoradiť odpopulárnych
Pohlavie
Veľkosť
Farba
Cena
Kazar Studio - Topánky
Kazar Studio - Topánky
54.90 EUR
68.90 EUR
Kabelka Kazar Studio
Kabelka Kazar Studio
32.90 EUR
59.90 EUR
Kožené šľapky Kazar Studio
Kožené šľapky Kazar Studio
43.90 EUR
77.90 EUR
Kožené sandále Kazar Studio
Kožené sandále Kazar Studio
43.90 EUR
64.90 EUR
Kazar Studio - Vysoké čižmy
Kazar Studio - Vysoké čižmy
69.90 EUR
89.90 EUR

Kazar Studio – vyberte si sami

Kazar Studio je pomerne nová značka pochádzajúca z Poľska, ktorá si za krátky čas našla priaznivcov po celom svete. Kazar Studio sa prezentuje ako moderná, dynamická a  demokratická značka. Vytvára modely bez ohľadu na vek, pohlavie, či najnovšie trendy. Značka zostáva otvorená novým možnostiam a jej modely hravo zakomponujete do akéhokoľvek štýlu. Kazar Studio vám ponúka širokú škálu obuvi a doplnkov. Výber je len na vás a vašich preferenciách. Doplňte svoj štýl o hodnotné kúsky od Kazar Studio.

Kazar Studio baleríny – elegantná alternatíva

Ak z praktického hľadiska nemáte v láske vysoké lodičky, či sandále, skvelo vám poslúžia baleríny. Môžete zvoliť klasický plný model, alebo Kazar Studio baleríny s otvorenou pätou. Značka vám ponúka aj iné zaujímavé baleríny zo sieťovaného materiálu, či ramienkom nad pätou.

Kazar Studio topánky – pre každého

Sú kvalitné, majú štýl a sú vhodné pre kohokoľvek. Áno Kazar Studio topánky nájdete v dámskom, ale aj pánskom prevedení, navyše sú v skvelej cenovej kategórií a z kvalitných materiálov. V ich ponuke nájdete modely na každé ročné obdobie, ktoré zapadnú aj do vášho preferovaného štýlu.

Kazar Studio sandále – letná záležitosť

Jednou z najobľúbenejších letných topánok sú sandále. A preto nechýbajú ani v kategórií Kazar Studio. Môžete vyberať spomedzi klasických, extravagantných, nízkych, alebo vysokých modelov. Kazar Studio sandále sú vhodné ako na exotickú dovolenku, tak aj na ples, či svadbu.