• Obuv
      • Outdoorová obuv

Meindl

Počet vybraných produktov: 1
populárnych
Pohlavie
Veľkosť
Farba
Cena
Typ ponuky
-16%
EXTRA -10 % V KOŠÍKU
Topánky Meindl Kansas GTX pánske, hnedá farba
Topánky Meindl Kansas GTX
199.90 €
239.90 €

Meindl – trekingové topánky do rôzneho terénu pre náročných

Ak milujete hory a turistiku, zaručene ste počuli o topánkach značky meindl. Nemecká precízna kvalita dala menu meindl zvuk a dlhá história tejto značky sa zapísala do trekingových itinerárov. Keď sa povie meindl obuv, hovorí sa o remeselnej zručnosti obuvníkov, inováciách pri výrobe zvršku i podošvy a tiež o dizajne, ktorý zodpovedá súčasným trendom. 

Celosvetovo uznávaná trekingová obuv

Značka trekingových topánok meindl šije už 300 rokov kvalitnú turistickú obuv pre mužov i ženy. Od kopcových hrebeňov v Alpách po pralesy Amazónie sa značka Meindl stala synonymom pre spoľahlivosť a kvalitu vo svete outdoorového obutia. Zakladateľ značky Petrus Meindl začal s výrobou topánok v malej dedinke Kirchanschöring v južnej časti Nemecka. S použitím tradičných techník a materiálov si jeho obuv rýchlo získala povesť odolnej a veľmi pohodlnej na použitie v náročnom teréne.

Kvalita tradičnej remeselnej výroby obuvi už aj u nás - meindl sk

Počas storočí sa rodinný podnik Meindl rozrástol a rozvinul. Vytvára nové technológie a inovácie, ktoré vedú k špičkovým produktom, no stále si zachováva dobré meno vďaka ručnému šitiu topánok. Táto klasická, ručná remeselná výroba obuvi je konečne dostupná na answear ako meindl sk.

Na stránkach answear kúpite meindl topánky, ktoré sú do detailov vypracované s ohľadom na zvládnutie rôzneho horského terénu. Od krátkych prechádzok v lese až po náročné niekoľkodňové výstupy budú topánky značky Meindl chrániť vás i vaše chodidlo. V ponuke meindl sk kúpite nižšie strihané trekingové topánky do ľahšieho, rovného terénu i s vyšším strihom pre pohodlnú chôdzu do kopca. Vyššie strihy chránia okrem chodidla i členky, ktoré sú pri stúpaní veľmi namáhané.

Meindl značka – do posledného detailu perfektná trekingová obuv

S dlhoročnou históriou a tradíciou sa značka meindl  stala lídrom v oblasti výroby kvalitnej obuvi do rôzneho terénu a pre náročných trekerov. Rodinný podnik si postupne vybudoval svoje renomé a teraz je jednou z najobľúbenejších značiek medzi športovcami a dobrodruhmi. Tým, že sa meindl značka vyvíjala dlhé roky, dokázala postupne inovovať materiály do dokonalosti.

Každý pár meindl outdoor topánok sú vyrobené s dôrazom na detail. Topánky vás budú chrániť počas výstupov v náročnom teréne vďaka trom dôležitým častiam – zvršku, podošve a membráne. Zvršok vyrobený z kože je pevný, chráni chodidlo pred poškriabaním a je veľmi trvácny. Membrána chodidlo prevzdušňuje a tvorí základ pre vodeodolnosť. Podošva je členitá, aby sa vám nohy v klzkom teréne nešmýkali. K tomu všetkému si meindl sk potrpí na peknom dizajne, ktorý poteší ženy i mužov. Módne farby vyniknú nielen v lese, ale tiež v prípade, že si obujete topánky Meindl na prechádzky po meste.

Prekonajte hranice svojich výkonov s Meindl

Kúpiť topánky Meindl sa nielenže oplatí, ale ich kúpou navyše vyhráte špičkovú turistickú obuv. Patentovaná technológia  Air Revolution je jedným z kľúčových faktorov pre pohodlie počas chôdze. Umožňuje cirkuláciu vzduchu, čím zabraňuje hromadeniu vlhkosti vnútri topánky. Okrem toho špičkové modely meindl využívajú vysoko odolné materiály, ktoré zabezpečujú odolnosť voči extrémnym poveternostným podmienkam. Meindl obuv sa neustále vyvíja, spolupráca s outdoorovými expertmi a športovcami umožňuje značke prispôsobiť sa novým výzvam a potrebám na trhu. Prekonajte hranice svojich výkonov s topánkami Meindl!