• Oblečenie
      • Nohavice a legíny
      • Svetre

Tally Weijl

Počet vybraných produktov: 2
Tally Weijl

TALLY WEIJL je značka pre mladé a sebavedomé ženy, ktorej rozpoznávacím znakom je súlad s najnovšími trendmi a sexepíl. V jej ponuke nájdete oblečenie na každý deň ako aj na špeciálne príležitosti. Farebnú rozmanitosť a netradičné strihy si určite obľúbia ženy s charakterom.

značka Tally Weijl
Od populárnych
Pohlavie
Veľkosť
Farba
Cena
-46%
-10 % V KOŠÍKU
Legíny Tally Weijl dámske, čierna farba, jednofarebné
Legíny Tally Weijl
6.49 €
11.99 €
-71%
Tally Weijl - Sveter
Tally Weijl - Sveter
7.99 €
27.90 €

Tally Weijl – z garáže do sveta

Začiatok značky Tally Weijl sa datuje v roku 1984 a za jej zakladateľov sa považujú Tally Elfassi – Weijl a Beat Grüring. Títo dvaja mladí ambiciózni ľudia začali v malej garáži vo Švajčiarsku, kde navrhovali svoje vlastné módne kúsky. Svojej značke verili a chceli, aby mali všetci prístup k najnovším trendom, ktoré ich móda ponúkala. A tak začali svoje modely dodávať na svojom malom aute do švajčiarskych módnych domov a butikov. Na tú dobu mali neuveriteľne rýchlu dodaciu dobu, ktorá trvala 2 až 4 týždne. V roku 1987 otvorili svoj prvý obchod pod svojou značkou Tally Weijl. Chceli byť bližšie k svojim zákazníkom a tento krok možno považovať za vznik módneho impéria. Postupne na to otvorili viacero obchodov po celom Švajčiarsku. Netrvalo dlho a svoje obchody začali otvárať aj v zahraničí, najprv v Nemecku, potom v Poľsku a v roku 2000 mala spoločnosť už viac ako 50 obchodov v Európe. Avšak to čo spôsobilo ich najväčší rozmach bola práve kampaň s názvom „Totally sexy“, vďaka ktorej mohli otvárať desiatky obchodov Tally Weijl ročne.

Tally Weijl online – pre mladú generáciu

Tally Weijl je móda pre mladé a sebavedomé ženy, ktoré sa neboja výraznejších kúskov a riadia sa najnovšími trendami. Samozrejme sa nemusíte obmedzovať svojím vekom, pretože v Tally Weijl sk online nájdete aj kúsky, ktoré perfektné padnú starším ženám. Veď predsa len máte toľko rokov na koľko sa cítite. V ponuke Tally Weijl online nájdete okrem oblečenia aj obuv a doplnky, ktoré využijete na bežné dni do práce, či školy. Ale okrem nich si môžete vybrať aj z extravagantných kúskov na špeciálne príležitosti.

Tally Weijl nohavice – rôzne štýly

Či už hľadáte klasické skinny džínsy, elegantné nohavice s pukmi, široké, alebo trendy zvoncové nohavice, nájdete ich u Tally Weijl. Ich ponuka je naozaj široká a Tally Weijl nohavice si vyberie každý. Môžete vyberať z rôznych strihov, farieb a materiálov. Nájdu sa tam minimálne jedny v každom štýle.

Tally Weijl bunda – doplní váš outfit

Bunda je módnym prvkom, ktorý vás má primárne ochrániť pred zimou. Avšak už dávno nemá len túto jednu funkciu a v súčasnosti ju väčšina ľudí využíva aj ako hlavný prvok outfitu. Tally Weijl bunda vám doplní každý outfit. Vyberajte z pestrých farieb a rôznych materiálov, akými sú napríklad rifľovina, vlna, alebo imitácia kože.