Obsah košíka (0) Pre dopravu zadarmo Vám chýba 0 EUR
Dopravné:
 0 EUR
Spolu »
0 EUR
Odoslať zoznam prianí Váš zoznam (0)

Zadajte email osôb, ktorým chcete zaslať svoj zoznam prianí.

Ako funguje schránka?
  • Pridanie produktu do schránky nerezervuje produkt.
  • Obsah schránky je ukladaný automaticky.
  • Vypredané produkty sú označené ako "nedostupné"
  • Pre neprihlásených zákazníkov je obsah schránky uložený po dobu jedného mesiaca
  • Pre prihlásených zákazníkov je obsah schránky dostupný tak dlho, kým ho sami ručne nevymažú.
Vážený zákazník, používate starú verziu prehliadača, čo môže spôsobovať, že niektoré funkcie e-shopu nebudú fungovať správne alebo budú nedostupné. Aktualizujte si prosím prehliadač.
Zmeniť jazyk
Ochrana osobných údajov

PODMIENKY VYUŽÍVANIA SLUŽIEB INTERNETOVÉHO OBCHODU ANSWEAR.SK

Nižšie uvedené pravidlá pre Podmienky ochrany osobných údajov boli vytvorené pre zaistenie bezpečia počas využívania služieb obchodu ANSWEAR.sk, vedeného na adrese www.answear.sk, spoločnosťou INVEST PBB spoločnosť s ručením obmedzeným, komanditná akciová spoločnosť, so sídlom v Krakove, ul. Mogilska 65/711. Rozhodnutie o prezeranie, využívanie možností servisu a výhod vyplývajúcich z jeho pôsobnosti znamená súhlas s Podmienkami ochrany osobných údajov. Ak je ktorákoľvek z položiek Podmienok ochrany osobných údajov nezhodná s vôľou používateľa, mal by prerušiť návštevu a využívanie služieb obchodu.

Pre každého používateľa obchodu ANSWEAR.sk platia Podmienky ochrany osobných údajov aktuálne v okamihu využívania služieb obchodu.

Obchod ANSWEAR.sk si vyhradzuje právo zaviesť zmeny v ustanoveniach Podmienok ochrany osobných údajov bez toho, aby musel o tom skôr informovať zákazníkov obchodu. Nemá to však nikdy vplyv na základné pravidlo: nepredávame, nesprístupňujeme tretím osobám osobné alebo adresné údaje používateľov obchodu. Jediným prípadom, v ktorom budeme povinní sprístupniť údaje, bude žiadosť od súdu, prokurátora, polície alebo iného právneho orgánu.

OSOBNÉ ÚDAJE

Používateľ zostáva anonymný do momentu vykonania prvého nákupu, prihlásenia sa k prijímaniu elektronického spravodajcu (newsletteru) alebo vyplnenia kontaktného formulára na stránkach obchodu. V týchto prípadoch sa vyžaduje uvedenie (elektronicky alebo akýmkoľvek iným spôsobom) určitých telefónnych a adresných údajov, ktoré sú následne preposlané do systému. Do tejto chvíle zhromažďovanými údajmi sú štandardné údaje z logov serverov ako číslo IP počítača užívateľa, dátum a čas návštevy alebo prehliadnuté výrobky. Tieto informácie sú zhromažďované správcom obchodu pre štatistické účely, čo žiadnym spôsobom neohrozuje bezpečnosť ochrany osobných údajov používateľa.

Vykonaním nákupu v obchode ANSWEAR.sk a súčasne registrácií v obchode súhlasí nakupujúci so zhromažďovaním a spravovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov č. 101/2000 Zb. v znení neskorších dodatkov a predpisov. Samozrejme tieto informácie slúžia výhradne pre účely spojené s realizáciou objednávky, vrátane vystavenia dokladu o predaji (daňový doklad alebo faktúra) a expedície výrobkov. V súvislosti s týmto má obchod ANSWEAR.sk právo sprístupňovať zhromaždené údaje svojim obchodným partnerom, za účelom rýchlej realizácie objednávky (pre účely dopravcu).

Len so súhlasom zákazníka sa môžu jeho údaje využiť na marketingové účely.

Každý používateľ, ktorý uvedie svoje údaje, má neobmedzenú možnosť do ich nahliadnutia, zobrazovania a odstraňovania.

Výhradne na tieto účely majú zamestnanci obchodu ANSWEAR.sk prístup k osobným údajom zákazníkov obchodu. Tieto osoby sú zaviazané zachovať tajomstvo a znemožniť prístup k údajom nepovolaným osobám.

REALIZÁCIA OBJEDNÁVOK V OBCHODE ANSWEAR.SK

Objednávka zadaná v obchode ANSWEAR.sk bude realizovaná, splnením podmienky vyplnenia nižšie uvedených údajov:

1) Meno a priezvisko alebo meno spoločnosti

2) IČO spoločnosti (ak je vyžadované)

3) Dodacia adresa / Fakturačná adresa

4) E-mailová adresa

5) Telefónne číslo

Tieto údaje sú potrebné pre správny a úplný nákupný proces a uľahčí rýchlu a pohodlnú podporu pre každého Zákazníka. Neuvedenie niektorého z požadovaných údajov znemožňuje realizáciu objednávky.

Obchod ANSWEAR.sk si vyhradzuje právo posielať zákazníkom správy potvrdzujúce etapy realizácie objednávky. Vo výnimočných situáciách budeme kontaktovať používateľa v záležitostiach spojených len s realizovanou objednávkou.


NEWSLETTER

Súhlasom počas registrácie v obchode alebo neskôr pri registrácii k odberu newsletterov, si ANSWEAR.sk vyhradzuje právo občasného posielania informácií o novinkách, akciách, výpredajoch, súťažiach, udalostiach alebo o akýchkoľvek iných informáciách spojených s pôsobnosťou obchodu.

Odber newsletterov môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na odkaz "Odhlásiť", ktorý sa nachádza v každej poslanej elektronickej správe. Toto odhlásenie nie je totožné s odstránením účtu v obchode ANSWEAR.sk.

Obchod ANSWEAR si vyhradzuje právo:

- Posielať prostredníctvom newsletteru reklamy a obchodné informácie - z technických dôvodov dočasne vypnúť službu newsletterov

- Zastaviť poskytovanie služby newsletter bez udania dôvodov po predchádzajúcom oznámení užívateľov tejto služby

- Odstrániť účet, ktorého užívateľ porušil Obchodné podmienky obchodu ANSWEAR.SK.

Prihláste sa k odberu newsletteru a získajte zľavu 10€
Povedzte nám niečo o sebe, vďaka tomu Vám prispôsobíme zasielané ponuky.
Ďakujeme, že ste sa prihlásili k odberu newslettera.
Na zadanú emailovú adresu sme Vám zaslali správu.
Čo získate?
  • 10 EUR na prvé nákupy
  • prístup k jedinečným ponukám
  • možnosť predčasného využitia akcií
  • informácie o novinkách v našom e-shope
* Zľava je jednorázová, vzťahuje sa na celý sortiment ANSWEAR.sk a platí pri nákupe za min. 50 EUR
Zavrieť
Táto stránka používa súbory cookies v záujme poskytovania služieb v súlade s Ochrana osobných údajov. Môžete si nastaviť spôsob ukladania alebo prístup k súborom cookies vo Vašom prehliadači alebo v nastaveniach služby.
Zavrieť