Tréningové doplnky

2 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Cena
Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L
Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L

19.99 EUR

Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L
Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L

19.99 EUR

Pozrite tiež:

Fľaše na vodu – dodržujte pitný režim

Nie len počas horúcich letných dní, ale aj počas športu by ste mali sledovať, koľko tekutín vaše telo príjme. Je veľmi dôležité dodržiavať správny pitný režim, k nemu vám dopomôžu športové fľaše na vodu. V ponuke nájdete rôzne veľkosti od 0,5 litra až po 1 liter. Niektoré sú výhradne určené len na čistú vodu a majú dokonca aj zabudovaný filter. Naopak iné vám poslúžia aj na rozrobenie proteínového nápoja. Športové fľaše na vodu majú univerzálny tvar, ktorý skvelo zapadne do každého držiaka na bicykli.

Podložky na cvičenie – do interiéru aj exteriéru

Podložky na cvičenie sú vhodné do posilňovne, telocvične, domov, ale aj do exteriéru. Okrem cvičenia ich využijete aj ako podsedák do lesa na túru. Sú ľahké a nenáročné na údržbu. Možno si poviete, že sú príliš veľké, no o to sa postará turistický ruksak, ktorý má špeciálne miesto určené pre podložky na cvičenie. Ak chcete mať svoju podložku stále ako novú, vyberte si model v čiernej farbe, na ktorej nebude vidno fľaky. Pozrite si našu športovú ponuku a vyberte si svoju multifunkčnú podložku.

Jogamatka – pre rôzne typy cvikov

Jogamatka sa už, ako jej názov napovedá, používa predovšetkým na cvičenie jogy, no využitie jej nájdete aj pri pilátes, či fitness cvikoch. Vyrába sa v rôznych hrúbkach a veľkostiach. Tenšie modely o hrúbke len pár milimetrov sú vhodné práve na už spomínanú jogu. Naopak pri dynamickejších cvikoch vám lepšie poslúži hrubšia jogamatka. Čo sa týka jej veľkosti, zvyčajne má šírku okolo 60 centimetrov. Jej dĺžka sa líši podľa výrobcu, no pohybuje sa okolo 180 centimetrov. V našej ponuke nájdete tú svoju pravú.

Fľaša na vodu – je ekologická

Posledné roky sa dosť dbá o udržateľnú módu a celkovo o ekológiu. Svetu môžete dopomôcť aj maličkosťou ako je fľaša na vodu. Je omnoho ekologickejšie a aj ekonomickejšie pre vašu peňaženku, ak si namiesto kupovania balenej vody, budete nosiť vlastnú fľašu. Môže byť z recyklovaného plastu, alebo kovu.

Podložky na jogu – s praktickým popruhom

Určite to poznáte, idete do posilňovne a chcete si vziať vlastnú podložku, no nemáte ju kam zbaliť. V  taške máte tričko, šortky, tenisky, uterák a vodu, no na podložku už nezvýšilo miesto. Zaobstarajte si popruh na podložky na jogu. Zaviažete ho o zrolovanú podložku a prehodíte cez rameno ako kabelku.