Rifle

5 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Cena
Polo Ralph Lauren - Rifle
Polo Ralph Lauren - Rifle

169.90 EUR

109.90 EUR

Tigha - Rifle Morten
Tigha - Rifle Morten

139.90 EUR

80.90 EUR

Pepe Jeans - Rifle Alfie
Pepe Jeans - Rifle Alfie

89.90 EUR

55.90 EUR

Marciano Guess - Rifle City
Marciano Guess - Rifle City

129.90 EUR

67.90 EUR

Joop! - Rifle Stephen
Joop! - Rifle Stephen

149.90 EUR

89.90 EUR

Pánske džínsy

Roztrhané pánske rifle, ležérne košele a skate topánky? Žiadny problém, jeansy sú tak univerzálne oblečenie, ktoré sú vhodné ako do školy, práce, mesta, prechádzku alebo cestovaní. Jeansy sa drží už 20 rokov na top pozíciách a len tak sa asi nič nezmení, aspoň pre nás chlapov. Dámske džínsy často nahrádzajú obľúbené legíny, ale uznajte, že u nás chlapov to nehrozí. Tepláky sú síce fajn, ale pravým džínsom sa nič nevyrovná. Je jedno či si vyberiete slim, kapsáče alebo džínsy s trakmi, dôležité je, aby ste sa v tom dobre cítili, ruky strčili pohodlne do vreciek, kde nájde svoje miesto aj mobil a do zadného vrecka zase peňaženka.

Džínsy majú rôzne strihy, napríklad rovné, úzke, mrkváče, voľné, zúžené alebo zvony a farby jasne vyhrávajú tmavo a svetlé modré alebo rôzne ich odtiene. Veľa obľúbené sú jeansy od značiek Diesel, Lee, Levi's, Pepe Jeans, Replay, Tommy Hilfiger a Wrangler.

Nezabúdajte aj na rôzne kombinácie k džínsom, pretože napríklad pánske športové saká je k džínsom trendy a stačí len vybrať správnu farbu. Ďalej je dobré skúsiť aj džínsy, ktoré obsahujú 1 - 2% elastanu, neuveríte, kým si to nevyskúšate, pretože to dokáže neuveriteľne pomôcť pri rozhodovaní a to v momente, keď sa v džínsoch začnete hýbať alebo si sadnete, pretože tá pružnosť, ktorá vďaka elastanu vzniká, je veľmi pohodlná a je aj celkom možné, že už nikdy žiadne iné ani chcieť nebudete, pretože keď budú vaše obľúbené rofle v práčke a vy budete musieť pár dní chodiť v klasických bavlnených džínsoch, tak sa už nebudete môcť dočkať.

Ozdobné džínsy, potrhaná látka na kolenách a stehnách, zips alebo gombík, dôležité je hlavne pohodlie a preto je niekedy lepšie sa držať svojou obľúbenej značky, pretože si nebude musieť lámať hlavu iným číslovaním, jednoducho vám sadnú a objednávať môžete jednoducho aj online.