Tréningové doplnky

3 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Cena
Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L
Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L

19.99 EUR

Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L
Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L

19.99 EUR

Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L
Jack Wolfskin - Fľaša 0,7 L

19.99 EUR

Pozrite tiež:

Podložka na cvičenie – prispôsobte ju svojmu športu

Výber podložky na cvičenie prispôsobte športovej aktivite, ktorej sa venujete a ku ktorej potrebujete zmäkčený, ale pevný povrch.  Podložka na cvičenie môže mať rôzne rozmery, hrúbku, farbu a vzory. Stačí si len vybrať tú, ktorá bude vyhovovať práve vám. Šírka podložiek sa až tak nelíši, pohybuje sa okolo 60 centimetrov. Čo sa týka dĺžky, tak tam máte na výber dlhšie 180 centimetrové, ale aj kratšie pod 160 centimetrov. Rozličná je taktiež hrúbka podložky. Napríklad na cvičenie do bytu je vhodná hrubšia podložka na cvičenie. Hrubší materiál zabráni šíreniu zvuku od skákania k susedom pod vami. Naopak menej dynamické cvičenia, akými je napríklad joga vyžadujú tenšiu podložku v rozmedzí 0,3 až 0,4 centimetrov. Takáto podložka je ohybnejšia, takže v prípade tlaku na istú časť tela si ju môžete ohnúť. Ďalším dôležitým faktorom pri výbere správnej podložky je, aby bola protišmyková. Ak vám bude podložka na cvičenie lietať po miestnosti, ľahko dôjde k úrazu. Ak si nosíte podložku do posilňovne, kde je pogumovaná podlaha, tak si vystačíte aj s klasickou podložkou. Na záver si už stačí len vybrať dizajn, ktorý vám padne do oka. Podložka na cvičenie sa vyrába v jednofarebných minimalistických prevedeniach, ale aj so zaujímavou potlačou, či vzorom. Môžete si ju doladiť aj k svojej teplákovej súprave, či iným tréningovým doplnkom. Je vhodná nie len na jogu, ale aj na pilates a fitness. V ponuke na vás čaká klasika v podobe značiek Nike, Puma, Reebok, ale aj dámske obľúbené Femi Stories.

Fľaša na vodu – dodržiavajte pitný režim

Dodržiavanie pitného režimu je veľmi dôležité a to hlavne pri výkone fyzickej aktivity. V kategórií športových doplnkov nájdete aj širokú škálu fliaš na vodu. Majú ergonomický tvar, takže sa dobre držia v ruke a taktiež sa zmestia do držiaka na bicykli. Môžete si vybrať objem fľaše od 0,5 až po 1 liter. Navyše nie každá fľaša na vodu je určená len na vodu. Využijete ju aj na predtréningové, či potréningové drinky. Na to je určená fľaša na vodu so širším hrdlom. 

Podložka na jogu – chvíľka pokoja

Joga je pre niekoho cvičenie na uvoľnenie tela, pre iných je to istá chvíľa pokoja pre samých seba. Toto cvičenie môžete vykonávať kdekoľvek, či už doma, v parku, alebo v spoločnom kurze. Postačia vám k tomu len kvalitné legíny, športová podprsenka a podložka na jogu. Ak cvičíte jogu naboso, tak by ste podložku rozhodne nemali vynechávať. Podložka na jogu sa vám postará o jemné zmäkčenie terénu, takže na nej môžete v pokoji a bezbolestne cvičiť aj cviky na chrbte, či na kolenách.

Joga podložka – praktický obal

Dámy, ktoré chodia pravidelne cvičiť do parku, alebo do posilňovne ocenia, že ich joga podložka má aj praktický obal, alebo popruh. Pri ceste na jogu si svoju podložku len prehodíte cez rameno a idete. Ak vaša podložka takýto obal nemá, môžete jej ho dokúpiť napríklad aj u nás v obchode.

Karimatka na cvičenie – nie len na šport

Karimatka na cvičenie má viacero využití. Nie je vyhradená len na športové aktivity. Ale poslúži vám aj ako podsedák pri grilovačke, alebo ako termo vrstva do stanu pod spací vak. Karimatka na cvičenie má výhodu, že má malú váhu a dá sa ľahko zrolovať a pripevniť na turistický ruksak. Takže si ju môžete vziať so sebou aj do hôr na turistiku, kde vám spríjemní prestávky. Po takomto výlete ju nezabudnite poriadne presušiť a až následne na to ju zrolujte a odložte. Predídete tak tvorbe zápachu, či plesní.