Šále

1 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Pletenina
Vzor
Cena
Fila - Detský šál
Fila - Detský šál

21.99 EUR

38.90 EUR

1 / 1

Chlapčenské šály

Počas zimy sú šály najdôležitejšou súčasťou outfitu. Chlapčenské šály z nášho sortimentu sú zhotovené z tých najlepších látok a budú tak príjemne hriať, nebudú sa žmolkovatět ani vytahávat po dlhšom používaní. Ponúkame Vám výber zo širokého spektra farieb, materiálov, vzoriek, štýlov a ďalších faktorov. Módne značky, ktoré sme si pre svoj sortiment vybrali, sú samy o sebe zárukou ako kvalty, tak i vkusného štýlu, ktorý chlapca príjemne ozdobí a urobí z neho elegána aj počas zimy.

Pre zhotovenie boli vybrané špeciálne pleteniny, ktoré hoci budú krk zahrievať, nedôjde k zapareniu a nasledujúce vyrážke či nepríjemnému hryzenie. Dobrá izolácia a pohodlie však nie sú jediné faktory, ktoré správna šál musí spĺňať. Dôležité je šál tiež ladiť s najčastejšie voleným outfitom. Zaručujeme Vám ako Vašu spokojnosť s kvalitou, tak spokojnosť dieťaťa sa vzhľadom i pohodlím.

Vybrať si tu môžete chlapčenské šály rôznych druhov a štýlov, presne podľa farebných aj vzhľadových požiadaviek dieťaťa, či Vami preferovaného materiálu. Ponúkame Vám ako šály vlnené aj bavlnené, tak šály akrylové, viskózovej a šály z podobných textílií. Kvalita je u šály veľmi dôležitá najmä preto, že v zime musí byť krk chránený, preto si vyberáme len tie najlepšie značky, ktoré sú zárukou najvyššej kvality a Vašej spokojnosti. Značky ako Mango Kids, NameIt, PepeJeans či Tape a l'oeil.