Rifle

1 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Typ
Vzor
Cena
Roxy - Detské rifle 104-176 cm
Roxy - Detské rifle 104-176 cm

27.90 EUR

38.90 EUR

1 / 1

Pozrite tiež:

Dievčenské džínsy

Džínsy sú akousi ikonou vo svete módy. Tento módny trend preplával aj do sveta detí. Dievčatá aj chlapci milujú džínsy. Nie je ťažké zaobstarať dieťaťu džínsy, pretože trh je veľmi rozmanitý. Pokiaľ chcete vašej dievčatku opatriť nové džínsy, mali by ste vedieť, že strihov džínsov aj v detskom svete je naozaj nespočetné množstvo. Mrkváče, skinny, slim, boyfriend ... skrátka detský módny svet kopíruje ten dospelý. Samozrejme je vám k dispozícii množstvo dĺžok a veľkostí. Každé postave pristane iný štýl džínsov a vyberie si naozaj každá menšie či väčšie slečna.

Deti majú rady farby a práve z tohto dôvodu sa predovšetkým dievčenské džínsy vyrába od klasických odtieňov ako je modrá a to či už svetle, či tmavo modrá, cez teplé dievčenskú farby ktorými sú napríklad ružová, červená, alebo oranžová, až po obľúbenou fialovú či sivú farbu. Detské džínsy môžu mať tiež najrôznejšie potlače, vzory, ozdobné nášivky, alebo rôzne zdobené prešívanie vreciek a švov.

U detských džínsov je dôležitým kritériom pri výbere materiál, ktorý by mal byť odolný, aby vydržal všetky aktivity. Pružnosť materiálu zaisťuje obsiahnutý elastan, ktorý sa do džínsov pri výrobe pridáva v rôznej míře.Zatímco rodičia vyberajú detské džínsy zvyčajne tak, aby boli praktické a dlho vydržali, deti vyberajú predovšetkým podľa vzhľadu a farebnosti. Výber tých správnych džínsov tak predstavuje akýsi kompromis. Praktickým prvkom pri výbere detských džínsov je možnosť nastaviteľné šírky v páse. Obľúbenými značkami dievčenských džínsov sú napr. Štýlové Free Pommes, elegantné Mango Kids, hravé a farebné Blue Seven, NameIt, PepeJeans, alebo Tape A l'oeil.

Keď vyberáte džínsy pre vašu malú princeznú, zvážte účel kúpy. Ak vyberiete jednofarebné džínsy, budú pôsobiť jemnejšie a využijete je aj pre napr. Spoločenskejší udalosti. Ak zvolíte opraný design, rozhodli ste sa pre neformálnejšie štýl, ktorý sa samozrejme nehodí kamkoľvek.