Archív kategórie: Trendy

AKO SA USTROJIŤ NA VIANOČNÚ PÁRTY?

Ak ešte neviete, čo je správne  na seba si obliecť počas vianočných akcií a čomu je lepšie sa vyhnúť, nech sa páči, prijmite pozvanie na malú módnu ochutnávku.

Sviatky sú za rohom a s nimi začína aj sezóna podujatí. Firemné, rodinné, či s priateľmi.  Ako sa pripraviť, aby ste sa nielen bavili ale aj dobre vyzerali? Pozrite si naše inšpirácie, a vyberte niečo pre seba – v závislosti od príležitosti, vášho štýlu ale aj od vášho pracovného rozvrhu dňa.

ČÍTAŤ ĎALEJ >

7 VIANOČNÝCH DARČEKOV – TIPY PRE NEHO

Viete akým darčekom urobíte radosť vášmu manželovi, priateľovi, bratovi, otcovi alebo kolegovi? My vieme odpoveď na túto otázku! Ak ju chcete poznať aj vy – kliknite 

Skôr než si začnete užívať vianočnú atmosféru, čaká vás ešte jedna výzva: kúpiť  darček pre vášho milovaného. Ak ste darčekový maniak, nemal by to byť pre vás problém. Ale čo robiť v prípade,  keď nemáte predstavu o vianočnom darčeku? K tomu vám poslúži náš krátky sprievodca, z ktorého môžete priamo odbočiť na adresu answear.sk do nášho Giftstore!

ČÍTAŤ ĎALEJ >

7 VIANOČNÝCH DARČEKOV PRE ŇU

Ak práve hľadáte darček pre svoju manželku, priateľku, sestru či priateľku, pozrite si náš vianočný bedeker, v ktorom vás prekvapíme  množstvom slávnostných inšpirácií. Stačí sa len správne rozhodnúť.

Vianoce už klopú na dvere, nákupná horúčka graduje, a vy ešte stále neviete, čím by ste svojim blízkym urobili radosť. Na adrese answear.sk  určite niečo milé, krásne, bláznivé i klasické, nájdete ! Nahliadnite do mini-sprievodcu, ktorý vám pomôže , aj s tým najnáročnejším darčekom.

ČÍTAŤ ĎALEJ >

AKO SA STAŤ MESTSKOU NOMÁDKOU? PONÚKAME VÁM TIPY NA ŠTYLIZÁCIE!

Ak máte rady potulky mestom v módnom štýle, potom je  trend City Nomad stvorený práve pre vás! Inšpirujete sa, čo by ste mali do svojho šatníka zahrnúť, aby ste sa stali skutočnou mestskou nomádkou!  

ČÍTAŤ ĎALEJ >

AKÉ SVETRE BUDÚ V TEJTO SEZÓNE NAJMODERNEJŠIE?

Je čas vybrať svetre zo spodnej časti šatníka! Alebo ak sa vám zdá, že postrádate najhorúcejšie pletené favority, vyberte sa nakupovať, a objavte ten najmodernejší model tohtoročnej sezóny … Ukážeme vám, ktorý by ste ako správna fashionistka mali mať. Pokojne prepadnite svetrovému šialenstvu, pretože jeseň a zima, sú tradične časom svetrov a kardiganov.

ČÍTAŤ ĎALEJ >