Ako nosiť puffer bundu?

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 2 minúty

V každej skrini nájdeme rôzne dámske bundy. Niektoré modely sú vďaka aktuálnym trendom bestsellery. Sem patria napríklad kožené ramones alebo denim bundy. Tieto sú klasikou už roky. To isté platí, keď príde reč na zimné teplé bundy. Puffer bunda dopĺňa štýl v chladnom počasí. Neviete, s čím ju skombinovať? Určite sa pozrite na našu módní inšpiráciu.

Čítať ďalej Ako nosiť puffer bundu?

Ako vrstviť oblečenie a neprehnať to?

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 4 minúty

Zima je v plnom prúde a my čoraz viac riešime ako sa štýlovo obliecť a pritom nezamrznúť. Najväčšou výzvou bývajú chladné rána a cestovanie, ktoré striedajú pobyty v interiéroch, či už ide o prácu, školy, či návštevu priateľov. Najideálnejšie je v tomto prípade takzvané vrstvenie oblečenia. A ako teda vrstviť oblečenie správne?

Čítať ďalej Ako vrstviť oblečenie a neprehnať to?

Top trendy v zimnej móde pre mužov v roku 2023/2024

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 3 minúty

Zimná móda tohto roku dokazuje, že stojí za to venovať pozornosť globálnym trendom prezentovaným na prehliadkach. Mnoho návrhov od svetoznámych dizajnérov zodpovedá každodenným štýlom. Aké sú trendy v zimnej móde pre mužov v roku 2023/2024? Dozviete sa viac v tomto článku.

Čítať ďalej Top trendy v zimnej móde pre mužov v roku 2023/2024

Čo je dekonštrukcia v móde?

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 3 minúty

Móda nie je vždy len o estetike a funkcionalite. Každý dizajnér má svoj vlastný štýl a víziu. Odevy pre ženy a mužov často prekvapia svojou formou a detailmi. Niekedy malá zmena môže urobiť kus oblečenia úplne iným. Čo je dekonštrukcia v móde? Ak to neviete, odpoveď na túto otázku nájdete v našom článku.

Čítať ďalej Čo je dekonštrukcia v móde?

Ako správne uskladniť topánky

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 5 minúty

Starostlivosť a správne uskladnenie odevov a doplnkov nám umožňujú predĺžiť život našich obľúbených kúskov v šatníku. Ukladanie topánok môže byť výzvou, pretože modely sa líšia a niekedy ich môže byť veľa. Čo je dôležité vedieť? Čomu by ste mali venovať pozornosť? V našom článku nájdete mnoho praktických tipov. Určite si prečítajte, ako správne uskladniť topánky.

Čítať ďalej Ako správne uskladniť topánky

Ako zorganizovať šuflík na spodnú bielizeň?

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 4 minúty

Mužská a ženská spodná bielizeň by mala byť oddelená od ostatných položiek v šatníku. Správne uskladnenie vám iste uľahčí nájdenie konkrétneho modelu a zároveň zabráni deformácii citlivejších kúskov, ako sú podprsenky. Ako zorganizovať vašu spodnú bielizeň? Neviete ako na to? Nebojte sa, radi vám poradíme, ako skladovať túto časť vášho šatníka.

Čítať ďalej Ako zorganizovať šuflík na spodnú bielizeň?

Zimný kabát na mieru. Viete ktorá dĺžka je vhodná pre vašu postavu?

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 4 minúty

Zimné obdobie so sebou prináša aj novú módnu dilemu a to výber vhodného kabáta. Okrem farby, ktorá nebýva až tak problematická, ženy často váhajú s výberom správneho strihu a dĺžky. Dobre padnúci kabát je totiž zimnou alfou a omegou. Správna dĺžka vám dokáže krásne predĺžiť a zúžiť postavu, zatiaľ čo nevhodný strih ju naopak zbytočne rozšíri a skráti. Ak hľadáte zopár užitočných rád ako si nový kabát správne vybrať, čítajte ďalej.

Čítať ďalej Zimný kabát na mieru. Viete ktorá dĺžka je vhodná pre vašu postavu?

Ako nosiť oversized košele?

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 3 minúty

Voľné strihy poskytujú pohodlie. Taktiež dobre zapadajú do každej skrine, pretože sa hodia ku mnohým typom postáv. Oversize košeľa doplní mnohé outfity. Je to klasika s nezvyčajným nádychom. S čím by ste ju mali nosiť? Pozrite sa na naše nápady na outfity tu!

Čítať ďalej Ako nosiť oversized košele?

Farebná typológia, alebo ktoré farby vás omladia a ktoré vám naopak pridajú roky

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 6 minúty

Farby patria do nášho každodenného života. To akej farby si vyberieme blúzku, sveter, alebo kabát však môže mať obrovský dosah na náš celkový vzhľad. Ak si totiž vyberieme zlú farbu k nášmu typologickému zaradeniu, môže sa stať že nám nová, akokoľvek krásna blúzka, alebo šaty pridajú roky. Ak si však zvolíme správne, okolie si to okamžite všimne a komplimenty sa budú vašou stranou len tak hrnúť. V čom je teda ten háčik vybrať si správne?

Čítať ďalej Farebná typológia, alebo ktoré farby vás omladia a ktoré vám naopak pridajú roky