Archív kategórie: Trendy

TOP ŽLTÉ KÚSKY DO 20 EUR – výber blogerky The Stylemon

Ak mňa ako módnu blogerku alias Lenku z The Stylemon sledujete, možno ste si všimli, že milujem žltú a nosím ju veľmi často. A odporúčam to aj vám! Prečo? Pretože z hľadiska psychológie vás táto farbička nabudí, dodá vám energiu, zlepší vám náladu či dokonca vás omladí a zaručí vám pozornosť a obdiv ľudí, nech prídete kdekoľvek. ČÍTAŤ ĎALEJ >

3 MÓDNE DÔVODY, PRE KTORÉ BUDETE ŠPORT MILOVAŤ

Nútite sa do cvičenia, aby ste sa vôbec hýbali? Potrebujete viac motivácie? Naše štýlové argumenty vás zdvihnú zo stoličky, a vy budete chcieť byť fit a plánovanú športovú aktivitu už nikdy nevynecháte.

Ak vám vízia peknej postavy či dobrej psychickej pohody stále nestačí, a vy sa stále vyhýbate pravidelnej športovej disciplíne, máme pre vás 3 pozoruhodné módne dôvody, aby ste sa zamilovali do akejkoľvek telesnej aktivity! Neveríte? Môžeme vám dať naše čestné slovo, že do najbližšej telocvične budete doslova bežať akonáhle si budete dychtivo baliť  potrebný športový dresscode.

ČÍTAŤ ĎALEJ >

AKO VYTVORIŤ PRÁZDNINOVÝ LOOK NIELEN NA PLÁŽ?

Čo si obliecť na pláž okrem plaviek a ako skombinovať oblečenie tak, aby sme vytvorili neformálny letný look? Prezri si naše návrhy a buď štýlová aj počas prázdnin!

Plavky kúpené, kufor zbalený, čas vybrať sa na vysnívané prázdniny. Len či máš dostatok nápadov na rôzne letné štylizácie? Plavky môžu byť skvelým základom na outfity, ktoré žiaria slnkom, zlatistým pieskom a penou z morských vĺn. Takto oblečená môžeš ísť napríklad na prechádzku plážou, navštíviť prímorskú kaviareň alebo večer vyraziť do mesta s priateľmi. Aj keď sa to nezdá, takúto štylizáciu nemusí byť ťažké vytvoriť, vystačia tri kroky.
ČÍTAŤ ĎALEJ >

5 NEVYHNUTNOSTÍ BAZÉNOVEJ PÁRTY

Chystáte sa na bazénovú párty alebo ju priamo organizujete? V každom prípade myslite na to ako sa správne vymódiť na tento typ podujatia. Ponúkame vám  päť fashion kúskov, ktoré musíte mať, ak chcete dobre vyzerať a byť módnou ikonou aj v okolí bazéna!

Pool party sa stáva najmä počas horúcich dní čoraz vychytenejšou atrakciou. Je to perfektná pozvánka pre voľnú a radostnú zábavu, kde si užijete nielen plávanie na dizajnových nafukovacích jednorožcoch alebo plameniakoch, ale aj to, ako si udržať  mixované farebné drinky v ruke bez rozliatia. Ak už máte pozvánku na stole mrknite sa, aké „ must have „ kúsky by ste mali zahrnúť do vášho stylingu!

ČÍTAŤ ĎALEJ >

LETNÝ TREND : VÁŠ IMIDŽ V BIELOM!

Odložte si všetky tmavé kúsky oblečenia do najnižšej časti šatníka a všetko, čo máte v bielych odtieňoch si uložte priamo do úrovne vašich očí. WHITE TOTAL LOOK je správnou inšpiráciou pre váš osviežujúci letný vzhľad. A my vám ponúkame  ako  moderne a s ľahkosťou zakomponovať túto farbu do vašich outfitov!

Biela, čistá a jemná, vzdušná a dodávajúca eleganciu. Niet divu, že po nej siahneme práve v období tropických horúčav.  Žiadna úspešná kolekcia od módnych umelcov  pre sezónu jar/ leto 2018 sa neobišla bez bielej. S poriadnou dávkou kreativity sa na mólach predviedli  kúsky  od Maxa Mary, Valentina, Jil Sandera a Michaela Korsa, ktorí ukázali, že možností ako nosiť a kombinovať farbu symbolizujúcu vznešenosť je nespočetne mnoho, ale počas tých horúcich dní, predsa len uprednostníme biely look od hlavy po päty.

ČÍTAŤ ĎALEJ >

NOVÁ KOLEKCIA BOHO BANDIT OD ANSWEAR

Pomaly už prichádza. Presviedčajú nás o tom, nielen prekonané teplotné rekordy ale aj dostatok krásy, ktorá s týmto ročným obdobím súvisí. Aj vy už cítite vo vzduchu leto? Ak tomu tak ešte nie je, nová letná kolekcia od Answear vám ukáže pravú bezstarostnú letnú atmosféru. Ste pripravení na horúci príval Boho Bandit?

ČÍTAŤ ĎALEJ >