Archív kategórie: Trendy

CHCETE SA VRÁTIŤ DO MINULOSTI? MY SME VAŠA ODPOVEĎ. WE ARE THE ANSWEAR!

Ak pociťujete nostalgiu za posledným desaťročím, skúste spolu s nami vhupnúť do stroja času, a pozrieť sa na to ako môžete  experimentovať s módou a kombinovať štýly ostatnej dekády tak, aby ste získali aktuálny fashion look.

Osemdesiate i deväťdesiate roky minulého storočia, ale aj prelom tisícročia sú pre mnohých časmi detstva, mladosti a skutočnej idylky, ktorá sa v súčasnosti nedá na 100 % obnoviť ani vrátiť. A práve to je dôvodom, prečo sa v takmer každej sezóne vracajú návrhári do tejto kapitoly módnych dejín. A taktiež aj to, že retro šialenstvo medzi celebritami či hviezdami nikdy nevyjde z módy.

Aj my sme si pre vás pripravili, taký výpravný návrat do módnych dejín, práve z tejto epochy. Ukážeme vám, čo si obliecť, ako si vyskladať  jednotlivé vintage kúsky dohromady, aby ste boli módny, ale nie staromódny. ČÍTAŤ ĎALEJ >

JARNÉ OUTFITY NIELEN NA VEĽKÚ NOC

Prichádza čas, aby ste si svoj vzhľad osviežili jarnými farbami! Pozrite si naše módne tipy, ktoré sa vám budú hodiť nielen počas Veľkej noci.  Nezáleží však na tom, či budete sviatky jari tradične oslavovať alebo ich využijete pre svoj voľný čas – s príchodom  teplých dní, by ste sa, ale mali zamyslieť nad aktuálními štýlmi.

Špeciálne pre vás sme pripravili niekoľko návrhov, z ktorých cítiť radosť, a dobrú náladu vám urobia aj netradičné doplnky. Pozrite si, čo by sa vo vašom šatníku malo aktuálne objaviť. ČÍTAŤ ĎALEJ >

PÁNI, VIETE V ČOM DO JARNEJ KANCELÁRIE?

Ak aj vy potrebujete na jar obnoviť svoj šatník a refrešnúť v kancelárskom prostredí módne pravidlá, pozrite sa s nami, ako na to. 

Viete ako vhodne kombinovať business dress code, aby ste pôsobili módne, a nie ako karikatúra? Vedeli ste, že existuje variant  k tradičnej kravate či košeli?  Pozrite si naše jarné inšpirácie, a nechajte sa uniesť správnym smerom. ČÍTAŤ ĎALEJ >

LETNÝ ODKAZ PRE ŽENY – SWEET & SALTY, NOVÁ KOLEKCIA ZNAČKY ANSWEAR

Slnko, vietor, more a vy … Nechajte sa vtiahnuť do tejto romantickej predstavy s novou kolekciou značky ANSWEAR – SWEET & SALTY. A zároveň si pozrite, čo nájdete v našom módnom letnom bedekeri!

ČÍTAŤ ĎALEJ >