Netradičné kombinácie: Ako nosiť dámske topánky k šatám?

Publikované Kategórie Trendy
Čítanie na 3 minúty

Hľadáte ten správny typ a dizajn topánok k svojim šatám? V súčasnosti existuje mnoho druhov topánok. Tie s jednoduchým a neutrálnym dizajnom je jednoduché k šatám kombinovať, avšak extravagantné topánky sú skôr pre odvážne ženy. Patrí medzi ne aj vy? Toto je pár tipov, ako nosiť topánky k šatám tak, aby ste zanechali WOW efekt.

Čítať ďalej Netradičné kombinácie: Ako nosiť dámske topánky k šatám?

Slamené kabelky sú späť v móde. Ako ich kombinovať s outfitmi?

Čítanie na 3 minúty

Milujete módne trendy? Slamené kabelky sú módnym trendom z 50. rokov, ktorý sa však dostal viac do povedomia až posledné roky. Vymeňte tak kožené kabelky za tie slamené a užívajte si blížiace sa slnečné dni. Ako slamené kabelky kombinovať k letným a jarným outfitom? Poradíme vám.

Čítať ďalej Slamené kabelky sú späť v móde. Ako ich kombinovať s outfitmi?

Denim pop-up store – po lete vsaďte na džínsy!

Čítanie na 3 minútyHneď po prázdninách sa vraciame k… džínsom! Pozrite si aktuálne trendy a najhorúcejšie džínsové novinky na jeseň a inšpirujte sa našimi tipmi.

Čítať ďalej Denim pop-up store – po lete vsaďte na džínsy!

Tenisky, do ktorých sa zamilujete!

Čítanie na 3 minútyTenisky milujeme a nosíme ich hádam všade! Keďže pomaly, ale isto nám na dvere klope nová sezóna, pozrieme sa na najobľúbenejšie modely a trendy, po ktorých by ste mali siahnuť.

Čítať ďalej Tenisky, do ktorých sa zamilujete!

Mikina a teplákové šortky – hit letnej sezóny

Čítanie na 2 minúty

Možno by vám ani v duchu nenapadlo, že raz príde čas, kedy sa teplákové sety stanú doslova módnymi vychytávkami súčasnosti. Či už k tomu prispeli dané okolnosti, naša predispozícia k pohodlnosti, alebo je to len akási „módna vlna“, je isté, že túžba po komfortnom oblečení, akými sú spomínané tepláky, nateraz zvíťazila nad eleganciou, ale aj určitou sebareflexiou v rámci odevnej kultúry. Čítať ďalej Mikina a teplákové šortky – hit letnej sezóny

Mix&match – outdoorové oblečenie ako stvorené pre nové dobrodružstvá

Čítanie na 3 minútyPripravení na nové zážitky? Dlhé slnečné dni a nové neobjavené miesta stále čakajú na hľadačov nových dobrodružstiev a milovníkov outdoorovej rekreácie. Najlepšie si ich užijete v outfite, v ktorom sa budete cítiť príjemne.

Čítať ďalej Mix&match – outdoorové oblečenie ako stvorené pre nové dobrodružstvá