Silné ženy, tak môžeme nazvať Alenu Heribanovú a jej dcéru Babsy Jagušák

Čítanie na 4 minúty

SISTERHOOD – Sesterstvo. Spojenie Akčných žien a Answear.sk v krásnych ženských kúskoch, v novej kolekcii od Answear.LAB. Medzinárodný deň žien v priestore Kubis the Nook nemohol byť lepšie strávený ako v spoločnosti inšpiratívnych žien, v obklopení šmrncovných módnych kúskov.

Čítať ďalej Silné ženy, tak môžeme nazvať Alenu Heribanovú a jej dcéru Babsy Jagušák

Ukrajinské SHERO hrdinky našej doby to sú Victoria a Eugenia

Čítanie na 5 minúty

Odvahu ukrajinských žien obdivuje celý svet. Počas vojny nesú na svojich pleciach obrovskú zodpovednosť za svoje rodiny a deti. Odchádzajú do zahraničia alebo pomáhajú na fronte. Dokonca sa častokrát samé chytia zbraní a idú bojovať za vlasť do naozaj nebezpečných miest. Predstaviteľkami tejto skupiny žien sú aj Victoria Kravchenko a Eugenia Emerald. Vojačky, matky, ženy vnútorne silné – skutočné SHERO.

Čítať ďalej Ukrajinské SHERO hrdinky našej doby to sú Victoria a Eugenia

Otázky a odpovede s Veronikou Križalkovičovou, mamou štvorčiat a zároveň výnimočnou ženou

Čítanie na 3 minúty

Nová kolekcia SHERO od Answear.LAB nie je len prehliadkou najväčších jesenných trendov, ale zároveň zdôrazňuje vnútorný pocit sily, slobody a rovnosti žien. Podarilo sa nám spolupracovať počas našej kampane s rôznymi silnými ženami a jednou z nich je aj Veronika. Damián, Hugo, Noemi a Eliška! To sú mená jej štyroch ratolestí. Veronika to nemá jednoduché, no napriek všetkému je to mama s veľkým M, ktorá všetko zvláda bravúrne a s obdivom.

Čítať ďalej Otázky a odpovede s Veronikou Križalkovičovou, mamou štvorčiat a zároveň výnimočnou ženou

„Môžeš nosiť, čo sa ti páči, ako sa ti páči a nikto nemá právo ťa súdiť.“ – Aga Korsak o podstate značky answear.LAB

Čítanie na 7 minúty

Namiesto „Dobré ráno!“ kričí „Buď odvážna!“, neriadi sa zaužívanými vzormi, ale vytyčuje nové cesty a od slušnosti a korektnosti dáva prednosť rebelantstvu, odvahe a spontánnosti. Taká je answear.LAB – naša vlastná značka. O myšlienkach, ktoré stoja za answear.LAB, o zákulisí tvorby kolekcie, nadchádzajúcich výzvach a dosiahnutých úspechoch sa rozprávame s jej riaditeľkou Agou Korsak.

Čítať ďalej „Môžeš nosiť, čo sa ti páči, ako sa ti páči a nikto nemá právo ťa súdiť.“ – Aga Korsak o podstate značky answear.LAB

Otázky a odpovede s Magdou Dąbrowskou, členkou predstavenstva spoločnosti Answear

Čítanie na 6 minúty

Samotná definícia módy potrebuje aktualizáciu. Móda nie je o tom, ktorá farba alebo štýl budú v danej sezóne módne. Móda je oveľa komplexnejšia. V skutočnosti si teraz môžete obliecť čokoľvek a nikto s tým nemá problém.

Čítať ďalej Otázky a odpovede s Magdou Dąbrowskou, členkou predstavenstva spoločnosti Answear

Patrícia „Patris“ Jarabicová – ak je niečo, bez čoho si neviem predstaviť žiť, je to práve cestovanie

Čítanie na 7 minúty

Ambasádorka medzinárodnej fotografickej súťaže LIFESPIRATION STARTS HERE módneho eshopu Answear, cestovateľka a autorka projektu Better Mondays, v ktorom zdieľa svoje poznatky z ciest. O svojich dobrodružstvách, s ktorými sa v neturistických častiach sveta stretáva, rozpráva prostredníctvom fotografií. Patris cestuje pomaly, udržateľne a svetu sa snaží predávať to, čo sa počas svojich potuliek naučila.

Čítať ďalej Patrícia „Patris“ Jarabicová – ak je niečo, bez čoho si neviem predstaviť žiť, je to práve cestovanie

Katarína Linczényiová – od modernej ženy spoločnosť očakáva, že bude excelovať naraz v rozličných rolách

Čítanie na 5 minútyRebelujúca, inšpirujúca, nebojácna, to sú slová, ktoré charakterizujú novú limitovanú kolekciu GIRL POWER značky answear.LAB. Celý výťažok z jej predaja poputuje na konto Karpatskej nadácie a na podporu jednej z najcennejších životných investícií – do vzdelávania.

Čítať ďalej Katarína Linczényiová – od modernej ženy spoločnosť očakáva, že bude excelovať naraz v rozličných rolách