Oblečte v štýle 90. rokov s Answear.LAB

Čítanie na 4 minúty

Móda 90. rokov inšpiruje dizajnérov už niekoľko sezón. V nadchádzajúcich obdobiach budú jej typické farby, strihy a tvary súčasťou hlavných globálnych trendov. Motívy 90. rokov možno nájsť napríklad v kolekcii Focused and Fabulous od Answear.LAB. Pozrite, ako si vytvoriť svoje outfity, aby ste vždy vyzerali módne.

Čítať ďalej Oblečte v štýle 90. rokov s Answear.LAB

Módny príbeh o modernej žene. Answear.LAB a jeho nová kolekcia Focused and Fabulous

Čítanie na 3 minúty

Život žien v modernom svete je rýchly a intenzívny. Nachádzame sa v neustálom snažení o kariéru, napĺňanie snov a hľadanie pocitu naplnenia, často odporujúc očakávaniam spoločnosti. Answear.LAB zdôrazňuje, s novou kolekciou Focused and Fabulous, že každá žena potrebuje okamih vo svojom živote, keď sa môže zastaviť, počúvať svoj vnútorný hlas a starať sa o svoje vlastné potreby – vrátane tých módnych.

Čítať ďalej Módny príbeh o modernej žene. Answear.LAB a jeho nová kolekcia Focused and Fabulous

„Som feministka“: Veta, ktorá môže zmeniť svet

Čítanie na 4 minúty

Všetci potrebujeme feminizmus. V boji proti štandardným predstavám, už vytvoreným spôsobom myslenia a v hľadaní rovnosti pohlaví. Answear.LAB opäť zdôrazňuje vo svojej sociálnej kampani „Som feministka“ úlohu, ktorú feminizmus hrá pri formovaní sveta a so stereotypmi týkajúcimi sa tohto dôležitého konceptu.

Čítať ďalej „Som feministka“: Veta, ktorá môže zmeniť svet

Objavte svoju vnútornú silu s kolekciou The Power of Woman

Čítanie na 4 minúty

Móda je jedným z nástrojov na budovanie sebavedomia. S dobre premyslenými štýlmi, ktoré zodpovedajú našej osobnosti, môžeme sa nielen cítiť skvele, ale aj objaviť našu vnútornú ženskú silu. Chcete vždy vyzerať krásne a sebavedome? Vyberte si z kolekcie The Power of Woman od Answear.LAB. Nižšie vám predstavíme niekoľko štýlových lookov.

Čítať ďalej Objavte svoju vnútornú silu s kolekciou The Power of Woman

Sila ženskosti sa odhaľuje v novej kolekcii Answear.LAB

Čítanie na 3 minúty

Ženy sú superhrdinky každodenného života a bojovníčky, pre ktoré nie je nič nemožné. Objavte svoju ženskú silu s najnovšou kolekciou The Power of Woman od Answear.LAB, v ktorej módne výzvy slúžia ako štúdium na rozvoj sebavedomia a jedinečného štýlu.

Čítať ďalej Sila ženskosti sa odhaľuje v novej kolekcii Answear.LAB

Odvaha, sebavedomie a autenticita: Top _Session Event v Bratislave v spojení s Answear.LAB

Čítanie na 4 minúty

Answear.LAB, každoročne vytvára špeciálne kampane pre ženy, tentokrát je to kolekcia No Shame. Cieľom tejto kampane je povzbudiť ženy, aby necítili hanbu za to, kým sú. No Shame zdôrazňuje dôležitosť akceptácie vlastnej autenticity a vytvára priestor na otvorenú diskusiu o dôležitých otázkach týkajúcich sa sebavedomia, duševného zdravia a akceptácie v rámci širšej komunity.

Čítať ďalej Odvaha, sebavedomie a autenticita: Top _Session Event v Bratislave v spojení s Answear.LAB

No Shame. Ukážte svetu svoju jedinečnú krásu

Čítanie na 3 minúty

Vzhľad by nemal určovať našu hodnotu. Avšak žijeme vo svete, kde dokonalosť tlačí prirodzenosť do úzadia. Nájsť kľúč k sebarešpektu je ťažkou úlohou, najmä keď čelíme kritike od tých okolo nás. Answear.LAB presviedča, prostredníctvom limitovanej kolekcie No Shame, že telo každej ženy je krásne a zasluhuje si rešpekt.

Čítať ďalej No Shame. Ukážte svetu svoju jedinečnú krásu

Staňte sa Girl Boss od Answear.LAB. Ukážte svoju silu!

Čítanie na 3 minúty

Sebavedomá, odhodlaná, vždy pripravená na výzvu a odvážne sleduje svoj cieľ, taká je Girl Boss z najnovšej kolekcie od Answear.LAB. Značka posilňuje postavenie žien prostredníctvom módy od svojho začiatku. Teraz Answear.LAB ukazuje, že aj v uniforme sa môžeme vyjadriť.

Čítať ďalej Staňte sa Girl Boss od Answear.LAB. Ukážte svoju silu!

Be SHERO od Answear.LAB. Staňte sa hrdinkou svojho vlastného príbehu

Čítanie na 3 minúty

V časoch plných výziev potrebujeme hrdinky, ako ste vy a o tom ťa presvedčí Answear.LAB. Tentoraz prichádza s novou limitovanou kolekciou BE SHERO. Kolekcia značky zahŕňa návrhy, ktoré sú výsledkom spolupráce s umelkyňou-ilustrátorkou Magdalénou Pankiewicz, nechýbajú ani prvky inšpirované ženskými hrdinkami známymi zo stránok histórie.

Čítať ďalej Be SHERO od Answear.LAB. Staňte sa hrdinkou svojho vlastného príbehu