Objavte krásu sesterského puta s kolekciou Sisterhood Treasure

Čítanie na 3 minúty

V svojej najnovšej kolekcii oblieka Answear.LAB ženy do jedinečného štýlu a sily sesterského puta. Sisterhood Treasure je kolekcia charakteristická rozmanitosťou. Od kožených oblekov po komplety a dlhé šaty. Ku kolekcii patria aj ručne vyrobené šperky z prírodných kameňov.

Čítať ďalej Objavte krásu sesterského puta s kolekciou Sisterhood Treasure

Oblečte sa do džínsoviny od hlavy až po päty

Čítanie na 3 minúty

Od kalifornských zlatokopov cez hollywoodske hviezdy po ikony štýlu 90. rokov, džínsovina prešla dlhú cestu, aby sa stala jedným z najpopulárnejších materiálov v módnom priemysle. Je ikonická, nadčasová a vždy módna, a preto sa stala protagonistom kolekcie LIVE.LOVE.DENIM od Answear.LAB.

Čítať ďalej Oblečte sa do džínsoviny od hlavy až po päty

Milujte sami seba na Valentína (a nie len v tento deň) s Answear.LAB

Čítanie na 3 minúty

Valentín je oslavou lásky, ale nie len tej, ktorú zdieľate so svojou drahou polovičkou. Najdôležitejší vzťah v živote je ten, ktorý si vytvoríte so sebou samými. Môžete považovať sviatok milencov za príležitosť rozvíjať sebalásku.

Čítať ďalej Milujte sami seba na Valentína (a nie len v tento deň) s Answear.LAB

Štýlové zimné prázdniny: Čo si vybrať pre aktívne zimné dovolenky?

Čítanie na 3 minúty

Radi trávite zimné prázdniny na horách, venujete sa aktivitám typickým pre zimnú sezónu. Volíte aj návštevu iných miest alebo plánujete zahraničné výlety. Spôsob, ako trávime zimné prázdniny, určuje, aké oblečenie a doplnky si so sebou berieme. Čo si zobrať do kufra? Pozrite si naše návrhy.

Čítať ďalej Štýlové zimné prázdniny: Čo si vybrať pre aktívne zimné dovolenky?

Outfit pre silvestrovskú noc 2023. Ako sa obliecť na najdôležitejšiu noc v roku?

Čítanie na 3 minúty

Flitrované šaty, elegantný oblek alebo lesklá sukňa so sýtočerveným topom? Bez ohľadu na to, ako si zvolíte stráviť silvestrovskú noc, uistite sa, že máte oblečenie, v ktorom sa budete cítiť úžasne a pohodlne. Vyberte si outfity podľa svetových trendov s Answear.LAB.

Čítať ďalej Outfit pre silvestrovskú noc 2023. Ako sa obliecť na najdôležitejšiu noc v roku?

Celebrate Everything! Užívajte si špeciálne chvíle vo svojom štýle

Čítanie na 3 minúty

Answear.LAB predstavuje novú kolekciu Celebrate Everything, ideálnu na každú príležitosť. Je inšpirovaná ženou, ktorá chce pociťovať krásu a jedinečnosť vo svojom vlastnom výbere štýlu. Podľa rady Coco Chanel: ,,Vždy vyzerajte, akoby ste sa mali stretnúť so svojím životným partnerom alebo svojím najhorším nepriateľom,“ zdôrazňuje Agnieszka Pruchnik, riaditeľka značky Answear.LAB.

Čítať ďalej Celebrate Everything! Užívajte si špeciálne chvíle vo svojom štýle

Oblečte v štýle 90. rokov s Answear.LAB

Čítanie na 4 minúty

Móda 90. rokov inšpiruje dizajnérov už niekoľko sezón. V nadchádzajúcich obdobiach budú jej typické farby, strihy a tvary súčasťou hlavných globálnych trendov. Motívy 90. rokov možno nájsť napríklad v kolekcii Focused and Fabulous od Answear.LAB. Pozrite, ako si vytvoriť svoje outfity, aby ste vždy vyzerali módne.

Čítať ďalej Oblečte v štýle 90. rokov s Answear.LAB

Módny príbeh o modernej žene. Answear.LAB a jeho nová kolekcia Focused and Fabulous

Čítanie na 3 minúty

Život žien v modernom svete je rýchly a intenzívny. Nachádzame sa v neustálom snažení o kariéru, napĺňanie snov a hľadanie pocitu naplnenia, často odporujúc očakávaniam spoločnosti. Answear.LAB zdôrazňuje, s novou kolekciou Focused and Fabulous, že každá žena potrebuje okamih vo svojom živote, keď sa môže zastaviť, počúvať svoj vnútorný hlas a starať sa o svoje vlastné potreby – vrátane tých módnych.

Čítať ďalej Módny príbeh o modernej žene. Answear.LAB a jeho nová kolekcia Focused and Fabulous

„Som feministka“: Veta, ktorá môže zmeniť svet

Čítanie na 4 minúty

Všetci potrebujeme feminizmus. V boji proti štandardným predstavám, už vytvoreným spôsobom myslenia a v hľadaní rovnosti pohlaví. Answear.LAB opäť zdôrazňuje vo svojej sociálnej kampani „Som feministka“ úlohu, ktorú feminizmus hrá pri formovaní sveta a so stereotypmi týkajúcimi sa tohto dôležitého konceptu.

Čítať ďalej „Som feministka“: Veta, ktorá môže zmeniť svet