ĎŽUNGLA V MESTE

Každé leto je niečo staro-nové v móde. V tejto sezóne sa vrátili pásiková móda, biela farba a do tretice svoj „come back“  hlásia trópy. Či teplotné to zaručiť nevieme, ale farebné potlače palmových listov, exotických kvetín, kultové plameniaky či rozmanité šelmy nás rozhodne osviežia, aj v tej najrozpálenejšej mestskej džungli. ČÍTAŤ ĎALEJ >

ŠORTKY S VYSOKÝM PASOM: cíťte sa žensky a pohodlne zároveň, NINA MURÁROVÁ, EMPORIUMBRANDS.COM

Šortky s vysokým pásom sú geniálny vynález. Sú totiž niečo medzi sukňou a krátkymi nohavicami, avšak nesmierne pohodlné a praktické zároveň. Vďaka špecifickému vysokému pásu sú tieto nohavice aj veľmi ženské. A aké materiály nám teda diktujú módny experti túto jar? ČÍTAŤ ĎALEJ >

5 NEVYHNUTNOSTÍ BAZÉNOVEJ PÁRTY

Chystáte sa na bazénovú párty alebo ju priamo organizujete? V každom prípade myslite na to ako sa správne vymódiť na tento typ podujatia. Ponúkame vám  päť fashion kúskov, ktoré musíte mať, ak chcete dobre vyzerať a byť módnou ikonou aj v okolí bazéna!

Pool party sa stáva najmä počas horúcich dní čoraz vychytenejšou atrakciou. Je to perfektná pozvánka pre voľnú a radostnú zábavu, kde si užijete nielen plávanie na dizajnových nafukovacích jednorožcoch alebo plameniakoch, ale aj to, ako si udržať  mixované farebné drinky v ruke bez rozliatia. Ak už máte pozvánku na stole mrknite sa, aké „ must have „ kúsky by ste mali zahrnúť do vášho stylingu!

ČÍTAŤ ĎALEJ >

LETNÝ TREND : VÁŠ IMIDŽ V BIELOM!

Odložte si všetky tmavé kúsky oblečenia do najnižšej časti šatníka a všetko, čo máte v bielych odtieňoch si uložte priamo do úrovne vašich očí. WHITE TOTAL LOOK je správnou inšpiráciou pre váš osviežujúci letný vzhľad. A my vám ponúkame  ako  moderne a s ľahkosťou zakomponovať túto farbu do vašich outfitov!

Biela, čistá a jemná, vzdušná a dodávajúca eleganciu. Niet divu, že po nej siahneme práve v období tropických horúčav.  Žiadna úspešná kolekcia od módnych umelcov  pre sezónu jar/ leto 2018 sa neobišla bez bielej. S poriadnou dávkou kreativity sa na mólach predviedli  kúsky  od Maxa Mary, Valentina, Jil Sandera a Michaela Korsa, ktorí ukázali, že možností ako nosiť a kombinovať farbu symbolizujúcu vznešenosť je nespočetne mnoho, ale počas tých horúcich dní, predsa len uprednostníme biely look od hlavy po päty.

ČÍTAŤ ĎALEJ >

NOVÁ KOLEKCIA BOHO BANDIT OD ANSWEAR

Pomaly už prichádza. Presviedčajú nás o tom, nielen prekonané teplotné rekordy ale aj dostatok krásy, ktorá s týmto ročným obdobím súvisí. Aj vy už cítite vo vzduchu leto? Ak tomu tak ešte nie je, nová letná kolekcia od Answear vám ukáže pravú bezstarostnú letnú atmosféru. Ste pripravení na horúci príval Boho Bandit?

ČÍTAŤ ĎALEJ >