REBEL CALLING! PRICHÁDZA KAPSULOVÁ KOLEKCIA BY ANSWEAR

Nicole
|
20 augusta 2019
|
Čítanie na 2 minúty
Čítanie na 2 minúty

Už žiadna korektnosť a poslušná móda. Kockovaný vzor, koža, rozstrapkané džínsy a čižmy – už ste precítili nádych módnej revolúcie? Ak nie, môžete práve vyskúšať – novú kapsulovú kolekciu Rebel Calling by ANSWEAR!

Nemusíte byť len dobrým dievčaťom! Rebel Calling, vás vyzýva, aby ste práve prostredníctvom týchto kúskov prispeli svojím výzorom k vzbure ale i k nonšalancii. Klasika je dobrá, ale klasika s rafinovanými pazúrikmi, je ešte lepšia: Rebel Calling je kolekcia pre študentov a školákov, ale v úplne inej, nekonvenčnej verzii. Parížsky štýl sa tu mieša s tvrdými volánmi, asymetria narušuje jednoduchosť bežných košieľ a kožené textúry sa stretávajú s éterickým šifónom alebo mäkkým úpletom. Zároveň sa kolekcia nevzdáva ženskosti – všetky štýly zdôrazňujú postavu, či už prostredníctvom vyšších podpätkov, kožených opaskov alebo voľných šiat.

Čo môžeme nájsť v kapsulovej kolekcii Rebel Calling?

Základom sú klasické farby: biela, čierna a džínsové odtiene, ktoré boli podtrhnuté červenou a jednoznačne kockovaným vzorom, a pastierskym plédom. Všetky spomínané, nostalgické vzory vás zoznámia s blížiacou sa jesennou sezónou. Roztrhané džínsy, kožené sukne, rockové topánky či tričká s potlačou sú zase odpoveďou na rebelskú atmosféru. Výrazné prvky môžete kombinovať s klasickými bielymi košeľami a skladanými sukňami, ktoré taktiež nechýbajú v tejto kapsulovej zostave.