Ako nájsť ideálny darček na tohtoročné Vianoce?

Michaela
|
13 decembra 2022
|
Čítanie na 4 minúty
Čítanie na 4 minúty

V ktorom mesiaci rozdáme azda najviac darčekov? Samozrejme, v decembri! Pozrite si naše tipy na inšpiratívne darčeky a vyberte niečo pre seba alebo svojich blízkych.

Vianoce sú za dverami a ako každý rok stojíme pred dilemou: aké darčeky pripraviť pre rodinu, priateľov, príbuzných a známych? Prinášame prehľad štýlových, originálnych a módnych darčekov na tieto Vianoce. Dúfame, že s týmito tipmi nájdete pre svojich blízkych to pravé. A možno nájdete aj niečo pre seba. Jedno je isté, o inšpiráciu nebudete mať núdzu!

Darčeky na Vianoce tu!

Praktické a dômyselné

Už roky patria všestranné pomôcky a doplnky medzi top výber vianočných darčekov. Kalendár, hodinky, nabíjačka na telefón, hrnček… Nenechajte sa zmiasť obyčajnosťou. V najjednoduchších riešeniach je sila. Pretože vďaka zaujímavému dizajnu je každá položka jedinečná.

V trende

Najmódnejší vianočný darček na rok 2022? Predvídajúc trendy by bolo dobrým krokom staviť na položky v odtieni purpurovej. Nechajte žiaru jemnej fialovej odrážať v kamienkoch náušníc, pohlaďte koženú kabelku a zahniezdite sa na vlnených svetríkoch. Medzi top darčeky tohto roku patria aj kúsky v štýle Y2K (hodinky posiate diamantami, velúrové teplákové súpravy, opasky s veľkými zdobenými prackami a malé kabelky cez rameno v lákavých farbách). Estetika z prelomu storočia má svojich fanúšikov, ale aj odporcov, a darček v tomto štýle si určite získa srdcia trendsetterov generácie Z. Čo ešte stojí za zváženie pri hľadaní dokonalého darčeka? Medzi ďalšie top na rok 2022 patria personalizované šperky, ktoré zapadajú do trendu decentnej elegancie, hodvábne doplnky, ako sú šatky a gumičky do vlasov, a knihy o móde. Napr. história dizajnérov a prémiové kolekcie, ktoré sú zdrojom vzrušenia, rozširujú obzory a jednoducho vyzerajú skvele na poličke alebo konferenčnom stolíku.

Umenie a design

Pre pravé umelecké duše nemôže byť nikdy umenia priveľa. Hrá im v ušiach, obklopuje ich a robí každý deň nasýtený krásou. Darček v tomto štýle dotvorí ich svet. Tak čo to bude? Tu je, samozrejme možností viac. Pri hľadaní dokonalého darčeka sa oplatí riadiť sa poriadnou dávkou estetiky a harmónie. Nech je replika obrazu na zápisníku čo najvernejšia, zatiaľ čo album prác konkrétneho umelca zaujme predovšetkým kvalitným papierom a dokonalým výberom obrázkov. Taktiež napr. taká stolná lampa so sochárskou kompozíciou v popredí bude prvou v kolekcii nášho znalca.

V zimných náladách

Keď vám od začiatku decembra zvoní v slúchadlách „Last Christmas“, v oknách už visia vianočné svetielka a izby sú naplnené vôňou pomarančov, nemáte inú možnosť, váš vianočný darček sa musí taktiež niesť vo sviatočno-zimných náladách. Časy lacných plastových ozdôb sú našťastie dávno preč a dnes tak môžete svojho blízkeho obdariť niečím vkusnejším. Drevený luskáčik, korálková ozdoba na vianočný stromček alebo riad so zlatým motívom vianočného stromčeka, sú len niektoré z našich návrhov. Prípadne sa inšpirujte vianočnou klasikou – svetríkom či pyžamom s motívom Santa Clausa, stromčekov či cukroviniek. V neposlednom rade sú tu zimné pomôcky ako obrie nafukovacie koleso (alternatíva k saniam) – na šmýkanie sa z kopca, futuristické snehule a alpské vlnené svetre.

 

Elfovia v Answear balia darčeky! Pridajte produkt podľa vlastného výberu a zaškrtnite túto možnosť v košíku, aby ste pripravili darček!

Zabaliť darčeky tu!