Answear send as gift banner
Inšpirujte sa u nás – vy si vyberiete darček a my vám ho zabalíme!
Neradi balíte darčeky? Urobíme to za vás!Na to, aby ste urobili radosť a prekvapili niekoho blízkeho, nemusíte mať umelecké nadanie ani úžasný nápad - nechajte to na nás. Vašu objednávku zabalíme do peknej darčekovej tašky a ozdobného papiera a následne doručíme na vami uvedenú adresu. Všetky produkty pred zabalením starostlivo skontrolujeme, aby sme mali istotu, že sa k príjemcovi dostanú v úplnom poriadku.
Answear share inspirations first image
Answear share inspirations second image
Answear share inspirations third image
Ako využiť možnosť darčekového balenia?
Má byť vaša objednávka darčekom? Pred jej realizáciou vyberte v košíku možnosť „Zabaliť ako darček". U nás sa už postaráme o estetické zabalenie vybraných produktov do jednej ozdobnej darčekovej tašky. Samozrejme na produktoch nebudú viditeľné ceny. O daňový doklad sa tiež nemusíte starať - doručíme ho priamo vám, na vami uvedený e-mail.
Koľko stojí darčekové balenie?
Cena za službu je 4,90 €. Jedná sa o jednorazový poplatok – o zvyšok sa postaráme my. 😊 Cena balného nie je zahrnutá v hodnote objednávky potrebnej na doručenie zadarmo.
Je možné zabaliť akýkoľvek produkt?
Áno, pokiaľ jeho veľkosť nepresahuje 625 x 385 x 275 mm. V prípade väčších rozmerov vás bude kontaktovať naše zákaznícke centrum.
Kedy bude balík doručený?
Vieme, že darčekové balíky na seba nenechajú dlho čakať, a preto vašu objednávku spracujeme rovnako rýchlo ako ostatné štandardné objednávky v našom obchode. Podrobnosti o predpokladaných dodacích lehotách nájdete TU>>
Je možné poslať darček priamo obdarovanému?
Chcete niekoho prekvapiť? Darček doručíme vo vašom mene! Všetko, čo musíte urobiť, je zadať adresu príjemcu do políčka doručovacej adresy. Odporúčame tiež pridať telefónne číslo príjemcu pre kuriéra. Dôležité: nezabudnite uviesť svoju e-mailovú adresu, na ktorú vám zašleme daňový doklad za objednávku.
Môže sa obal pri preprave poškodiť?
Zabalené produkty určené ako darček sú vždy dodatočne vložené do štandardnej prepravnej krabice, aby sa objednávka dostala k adresátovi neporušená.
Je možné vrátiť darčekovo zabalené produkty?
Áno, aj v prípade darčekovo balených produktov ich je možné vrátiť do 30 dní od dátumu doručenia. To sa však týka iba samotných produktov, nie darčekového balenia. Podrobné informácie o všetkých spôsoboch vrátenia nájdete TU>>
Všetky podrobnosti o službe „Zabaliť ako darček“ nájdete v jej obchodných podmienkach TU>>