Detské Klobúky

5 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Vzor
Cena
Mayoral - Detský klobúk
Mayoral - Detský klobúk

14.99 EUR

22.90 EUR

Mayoral - Detský klobúk
Mayoral - Detský klobúk

6.99 EUR

11.90 EUR

Mayoral - Detský klobúk
Mayoral - Detský klobúk

6.99 EUR

11.90 EUR

Giamo - Detský klobúk
Giamo - Detský klobúk

12.99 EUR

21.90 EUR

Mayoral - Detský klobúk
Mayoral - Detský klobúk

9.99 EUR

14.90 EUR

5 / 5

Chlapčenské čiapky

Hlava je dôležitým zdrojom telesného tepla, a preto je tiež veľmi náchylná na prechladnutie. Dôležité je preto najmä v zimnom období dbať na kvalitnú detskú zimnú čiapku, ktorá zaručí deťom a pohodlie, takže sa nemusíte báť, že bude chlapec len čakať, až sa nebudete pozerať, aby si čiapku opäť vyzliekol. Nielen v zime je však nutné dbať na ochranu hlavy pred vetrom, preto v tejto kategórii nájdete tiež štýlové čiapky so šiltom, ktoré oceníte napríklad aj na jeseň.

Či už teda vyhľadávate kvalitné teplú detskú čiapku na zimné aktivity, do hôr, či na každodennú ochranu hlavy a uší aj v tých najväčších mrazoch či štýlovú chlapčenskú šiltovku pre každodenné nosenie v lete i na jeseň, ktorá ochráníuši pred chladným vetrom a oči pred ostrým slnkom , v tejto kategórii si rozhodne vyberiete a to vždy so zárukou štýlu, módne značky a kvality.

V našej ponuke detských čiapok nájdete rôzne štýly a to vrátane hrubých zimných detských čiapok, tenkých detských čiapok pre teplejšie obdobie, šiltoviek a ďalších pokrývok hlavy pre každý mesiac v roku. Ponúkame obľúbené chlapčenské motívy od klasických neutrálnych čiapok, cez športové detské zimné čiapky s originálnym športovým dizajnom vhodné na hory či zimné športy, až po detské čiapky so šiltom s hravými farebnými motívmi a rôznymi šilty.

Chlapčenské čiapka z tejto kategórie vždy zaručí príjemný kvalitný materiál, pohodlný strih, ktorý čiapku na hlave dobre udrží, bez toho by dieťa nepríjemne sťahovala či dráždila. V tejto kategórii ponúkame chlapčenské čiapky aj šiltovky kvalitných značiek ako napríklad Reebook, Mango Kids, LittlePieces, Jamiks, NikeKids, Quiksilver, NameIt alebo Tape a l'Oeil.