Svetelné reťaze

Počet produktov: 7
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Cena
Twinkly inteligentná LED girlanda 20 RGB LED 10 m - Starter Kit
Twinkly inteligentná LED girlanda 20 RGB LED 10 m - Starter Kit

129.90 EUR

Twinkly flexibilný LED pásik 90 LED RGB 1,5 m - Extention Kit
Twinkly flexibilný LED pásik 90 LED RGB 1,5 m - Extention Kit

38.90 EUR

Twinkly flexibilný LED pásik 192 LED RGB 2m - Starter Kit
Twinkly flexibilný LED pásik 192 LED RGB 2m - Starter Kit

89.90 EUR

80.90 EUR

Twinkly flexibilný LED pásik 90 LED RGB 1,5m - Starter KIt
Twinkly flexibilný LED pásik 90 LED RGB 1,5m - Starter KIt

77.90 EUR

Madam Stoltz - Svetelná reťaz
Madam Stoltz - Svetelná reťaz

84.90 EUR

74.90 EUR

Boltze Svetelná reťaz
Boltze Svetelná reťaz

20.99 EUR

18.99 EUR

Madam Stoltz - Svetelná reťaz
Madam Stoltz - Svetelná reťaz

89.90 EUR

77.90 EUR

Svetelná reťaz sú ideálne do každej izby

Svetelné reťaze sú príliš dobré na to, aby ste strávili jedenásť mesiacov v krabici. Používajte ich po celý rok a sledujte, ako menia náladu vášho domova. Svetelné reťaze môžete použiť v každej izbe vášho domova, aby vytvorili príjemnú a útulnú atmosféru.

V spálni či obývačke si vytvoríte intímnu atmosféru, ideálnu na pozeranie seriálu pri dlhých zimných večeroch strávených pod dekou s teplým čajom. Ak chcete vytvoriť útulnú atmosféru pre vaše ratolesti, obmotajte svetelnú reťaz okolo hlavného rámu postele, čím vytvoríte značne teplejší a príjemnejší efekt, vďaka ktorému sa aj vaše dieťa bude cítiť v izbe o čo si príjemnejšie a bezpečnejšie.

Doplňte svetelná girlandu sviečkou pre útulnejší efekt

Nielen v tmavšom období je svetelná girlanda skutočným lákadlom. Či už na vianočnom stromčeku, v záhrade alebo na zábradlí schodiska: množstvo malých svetiel vytvára veľmi prijemnú či tajomnú atmosféru a zároveň poskytuje dostatočné osvetlenie, aby ste už nemuseli používať to klasické. Pre ešte príjemnejší efekt môžete doplniť girlandu napríklad sviečkami.

Kam sa hodí led reťaz? 

Led reťaz je ideálnym doplnkom napríklad do kuchyne, kde je potrebné silnejšie svetlo, ako poskytujú svetelné reťaze s veľkými žiarovkami. V našom portfóliu nájdete led reťaz s rôznymi farebnými žiarovkami, ktorými môžete dodať vašej kuchyni úplne nový nádych! Stačí led reťaz nalepiť do akéhokoľvek priestoru vo vašej kuchyni, a voilá, získali ste úplne novú kuchyňu. A to len za zlomok ceny oproti tej naozaj novej! No nie je to skvelé?

Led svetelná reťaz do detskej izby

Led svetelná reťaz je taktiež ideálnym doplnok do detskej izby. Vďaka možnosti meniť jednotlivé farby reťazí, je toto skvelým ozvláštnením pre vaše deti. Jeden deň si môžu vytvoriť napríklad modrú detskú izbu, a ten ďalší zelenú či červenú. Najväčšou výhodou však je, že led svetelná reťaz sa dá nalepiť kamkoľvek, a tak môžete využiť unikátny efekt použitím viacerých farebných reťazí naraz, kde žiadny kút izby neostane nezafarbený. Deti si dieálne tieto farby môžu vybrať samé a navoliť si kombináciu farieb podľa seba tak, ako sa im to práve hodí.

Aké svetlo majú led girlandy?

Zatiaľ čo žiarovky vždy vytvárajú teplé biele svetlo, led girlandy a ich diódy vytvárajú trochu studenú, modrastú bielu. Informácie o týchto vlastnostiach sú dané teplotou farby, vyjadrenou v Kelvinoch. Platí tu pravidlo: Čím vyššia hodnota v Kelvinoch, tým vyšší podiel modrej a tým chladnejšie svetlo.

Svetelná reťaz a žiarovky do obývačky 

Charakteristické pre svetelné reťaze so žiarovkami je, že oko diváka dopadá na samotné svetlo. Rastliny v záhrade s nimi vyzerajú obzvlášť dekoratívne a na vianočnom stromčeku vyzerajú elegantne. Farby svetelnej reťaze žiaroviek sú väčšinou teplé a prívetivé a o proti led diódam nie sú tak agresívne na prvý pohľad. 

Hlavný dôraz tu nie je na svetle, ale na celkovom okolí. Preto sú tieto svetlá ideálnym doplnkom do spálne či do obývačky, kde môžu spolu s vašimi dekoračnými vankúšmi vytvoriť pocit pohody a pohodlia, z ktorého nebudete chcieť nikam odísť.