Mikiny

231 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Druh
Veľkosť
Značka
Farba
Kapucňa
Materiál
Vzor
Cena
Calvin Klein Jeans - Mikina

54.90 EUR

68.90 EUR

Calvin Klein Jeans - Mikina

54.90 EUR

68.90 EUR

Pozrite tiež:

Mikiny

Chlapčenská mikina má široké využitie a je vhodná ako do chladného počasia, kedy deti zahreje, tak i pre rôzne športové či vonkajšie aktivity ako napríklad výlety, prechádzky, ideálne sú aj do školy na telesnú výchovu. Mikiny ponúkané v tejto kategórii sú veľmi módne a štýlové, ich dizajn si určite zamiluje každý chlapec, pretože nosiť ich môže kamkoľvek a k čomukoľvek. Skvele vyzerajú v kombinácii s džínsy, i ďalšími nohavicami, vhodné sú ale aj ku kraťasom a teplákom.

Mikiny z našej ponuky je možné vyberať presne podľa svojich potrieb a chlapcových požiadaviek. Voliť je možné so zapínaním na zips, alebo bez zapínania s pohodlným obliekaním cez hlavu, s kapucňou, vreckami, alebo bez nich. Ponúkame detské mikiny pre každú príležitosť a to ako štýlové do školy či ku kamarátom, športovejší mikiny na telocvik alebo výlet, z ktorých možno vybrať aj mikiny vyrobené z funkčných materiálov, ktoré zaistia dobrú tepelnú reguláciu.

Chlapčenské mikiny ponúkame v rôznych farebných prevedeniach, možno zvoliť jednoduché hladké chlapčenské mikiny, vyrobené z jednofarebnej pleteniny, v ponuke nechýbajú ani detské mikiny s potlačou. Nájdete tu hravé potlače, nápisy alebo obrázky s obľúbenými chlapčenskými motívmi. Mikiny pre deti sú dostupné vo všetkých detských veľkostiach vrátane tých ty pre tých naozaj najmenších. Kvalita našich mikín je zaistená populárnymi značkami, ako 3Pommes, Adidas, Blue Seven, Girandola, Leomil, Mango Kids, NameIt, LittlePieces, NikeKids, Tape A l'oeil, alebo Reebok.