sk/cms/page/50/brand_page-6319a4649a2d39.68159298.png
Originálna značka vytvorená ženami pre ženy. Prostredníctvom pravidelných, tematických kolekcií nahlas rozpráva o ženách v modernom svete, o ich problémoch, ambíciách a snoch.

Vybrali sme pre Vás

BUNDY A KABÁTY

OBUV A DOPLNKY

BLÚZKY A SUKNE

KTO SME?

“Answear.LAB nie je len značka oblečenia. Je to tím žien so spoločnými hodnotami: odvaha, sila a empatia. Vo svetle všadeprítomného hanobenia sa snažíme nesúdiť, neupozorňovať, nekategorizovať, nehovoriť o nevkuse. Plne akceptujeme všetky voľby našich klientov. Nehanbime sa za to, kto sme, čo sme, ako vyzeráme a koho milujeme. Formujme svoj štýl a svoj vlastný život len ​​podľa vlastných predstáv.“
– Riaditeľka značky Aga Korsak answear.LAB
answear.LAB je odvážna, empatická a spontánna značka, ktorá bojuje proti rozdeleniam, verí v solidaritu a vzájomnú podporu. Individuálny štýl je pre nás dôležitejší ako trendy, a preto vám odporúčame experimentovať a prejaviť svoje vlastné „ja“. Dobré sebavedomie je najlepšie oblečenie, preto sa nebojte bojovať o svoj život a sny.

SHE + HERO = SHERO

Sú medzi nami, známe i neznáme,
hrdinky meniace miestne svety
a celé vesmíry.
Stali sa našou inšpiráciou.

Šaty Answear Lab
47.90 EUR
-23%
Šaty Answear Lab
29.90 EUR
38.90 EUR
-27%
a.Lab Exclusive
Šaty Answear Lab
50.90 EUR
69.90 EUR
Tričko Answear Lab
25.90 EUR

PRE KOHO JE ANSWEAR.LAB?

Pre ľudí, ktorí počúvajú bez posudzovania, hovoria bez predsudkov, pomáhajú nezištne, rozumejú bez predsudkov a milujú bezpodmienečne. Práve s nimi na mysli vytvárame naše projekty – limitované kolekcie, ktoré otvárajú verejnosti problémy dôležité pre značku a našich klientov. Verbalizujú svoje túžby, poháňajú ich k akcii, odvážne skúmajú tabuizované témy. Za každou špeciálnou kolekciou stojí nápad a inšpiratívna hrdinka - predstaviteľka ženy Answear.LAB.
Fungujeme krátko, ale intenzívne a rozhodne, pričom do každého projektu vkladáme svoje srdce a všetku svoju energiu. V portfóliu Answear.LAB nájdete niekoľko kolekcií so špeciálnym významom, ktoré boli hlasné ako v Poľsku, tak aj v Európe. Zapájame sa aj do iniciatív, ktoré poskytujú skutočnú podporu ženám, zúčastňujeme sa hudobných festivalov, jasne hovoríme o úspechoch a sile žien.

BE BRAVE!

Kolekcia, ktorá je deklaráciou ženskej sily a autonómie, sa stala pozvánkou na prelomenie vzorcov, zmenu, skúmanie a riskovanie.

GIRL POWER

Kolekcia, ktorá je akýmsi odporúčaním na to, čo robiť a čo nie, vznikla v rámci podujatia „Festival ženských hlasov.“ Výťažok z jej predaja podporil činnosť nadácie Martyny Wojciechowskej UNAWEZA.

NO SHAME. NO FEAR

Kolekcia sa dotýka základných hodnôt v mnohých rozmeroch. Jej tvárou bola Sasha Sidorenko, poľsko-ukrajinská boxerka. Výťažok z predaja kolekcie bol určený na pomoc Ukrajine.

PLANET FRIENDLY

Answear.LAB je súhrn potenciálov: miestnych tovární
a nezávislých dizajnérov, s ktorými vytvára originálne návrhy.

-36%
Planet Friendly
Bunda Answear Lab
51.90 EUR
80.90 EUR
-15%
Planet Friendly
Vlnený sveter Answear Lab
46.90 EUR
54.90 EUR
-14%
Planet Friendly
Šaty Answear Lab
35.90 EUR
41.90 EUR
-15%
Planet Friendly
Vlnený kardigán Answear Lab
60.90 EUR
71.90 EUR

HOME

Pre fanúšikov sofistikovaného štýlu v interiéroch.

-32%
Sada kvetináčov Answear Lab 2-pak
24.99 EUR
36.90 EUR
-32%
Sada tanierov Answear Lab 2-pak
24.99 EUR
36.90 EUR
-38%
Deka Answear Lab
29.90 EUR
47.90 EUR
-32%
Dekoračný vankúš Answear Lab
18.99 EUR
27.90 EUR

OCENENIA A ÚSPECHY

História kreslená rukou dizajnérov a konštruktérov, ukrytá pod každým kúskom látky, obsiahnutá v odvážnych projektoch, ktoré oceňujú klienti aj medzinárodné inštitúcie.


- E-Commerce Polska Awards 2021
- Golden Clips 2021
- IPRA Golden World Award 2021
- IN2 Sabre Awards – nominacja