Kardigány

2 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Vzor
Cena
Tommy Hilfiger - Detský sveter 74-176 cm
Tommy Hilfiger - Detský sveter 74-176 cm

70.90 EUR

Tommy Hilfiger - Detský sveter 74-176 cm
Tommy Hilfiger - Detský sveter 74-176 cm

70.90 EUR

Chlapčenské svetre so zapínaním

Chlapec sa vo svetri musí cítiť dobre a musí sa mu tiež páčiť, aby ho chcel nosiť. Vďaka nášmu širokému výberu svetrov so zapínaním si Vaše dieťatko rozhodne vyberie a bude spokojných. Klasické elegantné odtiene aj žiarivé farby - myslíme na vkus každého, či už preferujete akýkoľvek. Tieto chlapčenské svetre patria medzi veľmi obľúbené a najčastejšie nosené počas zimy, ale aj jari a sychravých jesenných dní. Každého poteší dobre zladený outfit, preto si u nás môžete vybrať zo širokej ponuky, ktorá uspokojí každého, kto dychtí po niečom štýlovom, ale aj kvalitným.

Do nášho sortimentu si vyberáme starostlivo len tie značky, ktoré majú povesť kvalitných a starostlivých značiek. Vieme, že dôležité je, aby sa chlapec vo svetríku cítil dobre, preto kedykoľvek si u nás vyberiete, vyberiete si správne. Všetky sú vyrobené z príjemných a hrejivých úpletových materiálov. Tieto svetríky sú obľúbené vďaka širokej škále kombinácií a variácií, ktoré s nimi môžete v outfitoch podnikať. Či už elegantne alebo jednoducho, tieto svetríky sa budú vždy hodiť. V zime pekne zahrejú a na jar ochráni pred vetrom.

Praktickosť docenia nielen chlapci, ale aj rodičia, ktorí si nemusia robiť starosti o to, že by ich ratolesti premrzli. Sú teplé, takže chlapci bude príjemne a bude dobre izolovaný aj počas najväčších mrazov. V našom sortimente nájdete všetky druhy, ktoré ste doteraz hľadali. Hrubý typ svetra spoľahlivo ochráni aj v tých najväčších mrazoch. Navyše starostlivo dbáme o to, aby sme v našej ponuke mali iba nejvkusnější trendy, ktoré si každý chlapec zamiluje.