Bez rukávov

3 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Dodatočný opis
Materiál
Vzor
Výstrih
Cena
Guess Jeans - Detské tričko (2-pak) 113-166 cm
Guess Jeans - Detské tričko (2-pak) 113-166 cm

24.99 EUR

Dkny - Detský top
Dkny - Detský top

59.90 EUR

37.90 EUR

Dkny - Detský top
Dkny - Detský top

66.90 EUR

37.90 EUR

Chlapčenské tričká bez rukávov

Modely, ktoré ponúkame, pôsobí veľmi kreatívne a štýlovo, takže sa nemusíte báť, že si ich chlapci nezamilujú hneď na prvý pohľad. Okrem štýlového dizajnu majú naše tričká aj kvalitné spracovanie. Sú podšité tak, aby udržali svoj tvar aj po niekoľkých praniach a tiež stále vyzerali dobre. Tieto tričká sú skvelým riešením pre chlapcov počas parných letných dní. Sú tiež nevyhnutnosťou počas dovoleniek na pláži či na horách, už len vďaka svojej kvalite sú s to veľa vydržať a pri tom vyzerať dobre a prakticky slúžiť.

Ďalej originálne a lákavé sú aj potlače či vzormi, ktorými sú tričká ozdobená tak, aby čo najlepšie vystihovala moderné trendy. Výrobcovia našich značiek si radi pohrávajú s farbami, preto si môžete vybrať ako farby ladiace s parným letom, tak aj menej výrazné farby pre tých, ktorí ich viac ocenia. Na kvalite vždy záleží nejvíce.Naši výrobcovia vie, aké dôležité je, aby sa Váš syn cítil v tričku pohodlne, preto si pre zhotovenie doberá starostlivo každý materiál a ďalšie komponenty.

Tieto tričká majú svoje hlavné využitie v lete a dajú sa ľubovoľne kombinovať so všetkými druhmi oblečenia, v ktorom sa bude Váš chlapec cítiť dobre, ako napríklad detské plátené letné kraťasky alebo ľahké tepláčky. Nebojte sa kombináciou odvážnych farieb, pestrosť je totiž v móde!