Peňaženky

245 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Materiál
Vzor
Cena
Pozrite tiež:

Pánske peňaženky

Kvalitná pánska peňaženka môže byť pýchou každého úspešného muža. Môže byť elegantné alebo športové, ale v každom prípade musí byť stopercentne vkusná. Jedná sa o jeden z najvýraznejších doplnkov muža, hoci si to často vôbec neuvedomíme. Dbajte dôraz na kvalitný výber a svoju voľbu dôkladne premyslite.

Peňaženka musí byť tiež odolná a pôsobiť solídne. Vzhľadom k častej manipulácii treba predísť poškodeniu peňaženky. Peňaženka musí ale aj dobre vyzerať a byť vhodná pre každú príležitosť. Každý muž si potrpí na eleganciu, ale aj na kvalitu peňaženky, preto je najlepší čas vybrať si u nás.

V tejto kategórii nájdete peňaženky najrôznejších štýlov a veľkosti, z rôznych materiálov aj v bohatých farebných prevedeniach, ale hlavne kvalitne zhotovené elegantné pánske peňaženky. Ponúkame tu len tie najznámejšie značky a ich najštýlovejšie kolekcie. Nájdete tu eleganciu, praktickosť i kombináciu oboch.

Kvalita je u peňaženiek podstatná, preto veľmi starostlivo vyberáme značky, ktoré sú overené a dobre známe. Vsádzate na také, ako je Calvin Klein, CamelActive, G-star, Nixon, Quicksilver a iné. Tieto značky sú samy o sebe schopné Vám garantovať spokojnosť a najlepšiu kvalitu výrobku.

Ponúkame štýlové pánske peňaženky z eko-kože, prírodnej kože a ďalších obľúbených materiálov, napríklad textílií. K výberu máme rôzne veľkosti a farby či motívy. Či už máte potreby a nároky akékoľvek, vyberiete si z tejto nepreberné škály kvalitných pánskych peňaženiek tú pravú. Ak uprednostňujete eleganciu, vyberiete si z ponuky našich kožených peňaženiek. Tieto peňaženkou budú tou pravou pýchou každého úspešného muža. Aj textilné peňaženky majú svoj pôvab, sú uvoľnenejší, praktické, pohodové. Môžete zvoliť napríklad tú v textilnom prevedení.