Outdoorová obuv

72 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Materiál
Príležitosti
Zapínanie
Zateplenie
Cena
Sorel - Snehule

129.90 EUR

Sorel - Snehule

129.90 EUR

Sorel - Snehule

129.90 EUR

Napapijri - Topánky

119.90 EUR

199.90 EUR

Vagabond - Topánky Jake

99.90 EUR

179.90 EUR

The North Face - Topánky

99.90 EUR

134.90 EUR

Columbia - Topánky

99.90 EUR

124.90 EUR

Columbia - Topánky Redmond

68.90 EUR

99.90 EUR

Sorel - Topánky Caribou

139.90 EUR

179.90 EUR

72 / 72

Pozrite tiež:

Outdoorová obuv – pohodlie na prvom mieste

Outdoorová obuv je určená na dlhšie prechádzky, túry, alebo horské výstupy. A práve preto je nevyhnutné, aby bola pre vás čo najpohodlnejšia. Je potrebné, aby takáto obuv mala dobrú podrážku, kvalitný materiál, vhodný strih a vaše nohy v nej musia byť dostatočne spevnené.

Outdoorové topánky – zimné aj letné modely

Pri výbere outdoorových topánok by ste mali vedieť, kedy ich budete využívať. Pre letné túry sú lepšie vzdušné materiály a na zimu naopak zateplené. Pri zimných modeloch je veľmi dôležitá aj podrážka. V horách sa môžete stretnúť aj s kĺzavým terénom, kde určite privítate topánky s hlbším dezénom.

Pánska outdoorová obuv – vhodné do každého terénu

Pri horských výstupoch vás bude čakať neľahký terén, ktorý sa vám podarí ľahšie zdolať práve v správne zvolenej obuvi. Pánsku outdoorovú obuv vyberajte tak, aby bola spevnená, odľahčená a malá odpruženú podrážku s trvalou podporou. 

Outdoorové tenisky – aj nízke

Obuv do prírody nemusí byť výlučne vysoká nad členky. V ponuke nájdete aj nízke outdoorové tenisky. Takéto prevedenie sa hodí skôr na letné dni do upravenejších terénov. Napríklad na prechádzku lesom po turistickom chodníku. V takomto modeli sa do hôr radšej nepúšťajte, pretože vaša noha nie je dostatočne spevnená.

Pánske outdoorové topánky – mestský dizajn

Ak máte radi pohodlnú obuv, pozrite si pánske outdoorové topánky. Nájdete tam aj modely, ktoré sú jednoduché a vhodné aj do mesta. Sú vhodné pre tých z vás, ktorí preferujú športový štýl aj na bežné dni. 

Outdoor oblečenie – oblečte sa správne

Pri outdoorových aktivitách oceníte pružné oblečenie s funkciou odvádzania potu. Taktiež sa vám určite hodí poriadna bunda, ktorá bude nepremokavá, zahreje vás, ale zároveň bude veľmi ľahká a tenká. Pri výbere outdoorového oblečenia siahnite aj po športovejšom svetri, či mikine. A pri dlhších túrach určite využijete aj ruksak na jedlo, či vodu.