Dlhé bundy

1 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Kapucňa
Planet friendly
Podšívka
Strih
Zateplenie
Cena
The North Face - Detská páperová bunda
The North Face - Detská páperová bunda

269.90 EUR

179.90 EUR

Chlapčenské dlhé bundy

Dlhé chlapčenské bundy sú vhodné najmä do sychravého počasia typického pre jesenné či skoré jarné obdobie, rovnako tak aj v zime, keď sú tieto bundy vhodné do mrazu. Dôležité je pri chlapčenských búnd voliť kvalitný materiál a podľa období tiež to, ako veľmi je bunda hrubá a zateplená.

V našej ponuke dlhých detských búnd si rozhodne každý rodič príde na svoje. Väčšina búnd, ktoré tu ponúkame je vyrobená z kvalitného 100% polyesteru. Nemusíte sa báť, že Vás bunda sklame v akékoľvek počasie, neprepustí ani najsilnejší vietor a rozhodne zmoknú. Zároveň zaručujeme aj veľmi dobre priedušné detské bundy. V našej ponuke nájdete iba bundy kvalitných značiek, ako napríklad Playshoes, ktorá je pôvodom z Nemecka a je tiež zárukou kvality, ktoré rozhodne nechýba ani u jedného modelov ponúkaných v našom sortimente.

Z nášho sortimentu, možno vyberať najrôznejšie bundy podľa Vašich aj chlapcových požiadaviek. Ponúkame dlhé detské bundy v rôznych farbách a štýloch, s rôznymi vreckami, zapínaním aj bundy s odnímateľnou kapucňou, ktorú oceníte najmä, ak dieťa rado nosí pod bundou aj mikinu s kapucňou a obe kapucňa mu tak nebudú prekážať.

Dlhé bundy sú často nazývané tiež "parky", predtým sa tieto bundy vyrábali výhradne zo zvieracej kože. V tejto kategórii nájdete perfektné detské bundy aj parky, vždy dlhé tak, ako potrebujete, či už hľadáte len o niečo dlhšia bundu či detskú bundu po kolená.