Vesty

2 výsledkov
Zoradiť odpopulárnych
Veľkosť
Značka
Farba
Kapucňa
Planet friendly
Podšívka
Zateplenie
Cena
CMP - Detská vesta
CMP - Detská vesta

56.90 EUR

Quiksilver - Detská vesta
Quiksilver - Detská vesta

56.90 EUR

Chlapčenské vesty

Pre malé milovníkov módy, pre rodičov, ktorí radi svoje ratolesti obliekajú štýlovo aj pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú módu pre chladnejšie dni je tu kategória, v ktorej ponúkame len kvalitné, značkovo a predovšetkým štýlové chlapčenské vesty. Tento doplnok je vhodný ako pre každodenné nosenie, tak aj pre rôzne športové aktivity.
Hlavnou výhodou vesty oproti bundy sú pochopiteľne chýbajúce rukávy, čím tento kúsok umožňuje väčšiu slobodu pohybu rúk a preto je ideálne najmä pre športové aktivity, ako je napríklad tenis či hokej. Chlapec, rovnako ako rodičia, ocení nielen funkčnosť tohto odevu, ale aj štýlovosť, ktorú nesporne dodáva. Ďalší z mnohých výhod je to, že poskytuje väčší priestor pre odev pod ňou, ktorému je tak umožnené poskytnúť ďalšie zateplenie, rovnako ako vyniknúť. Ponúkame preto chlapčenské vesty v najrôznejších farebných kombináciách, ktoré môžete prispôsobiť farbám chlapcova outfitu a za všetkých okolností pôsobiť štýlovo.
V našej ponuke nájdete klasické, športové aj elegantné vesty, v rôznych prevedeniach a s rôznym množstvom i druhy vreciek, s kapucňou i bez nej. Vybrať možno detské vesty jednofarebné aj viacfarebné, ľahké vychádzkové vesty alebo zateplenej chlapčenské vesty ideálne na zimu. Náš sortiment zahŕňa iba vesty od preverených značiek oblečenia pre deti a mládež, ako sú Blue Seven; Mango Kids; NameIt; NikeKids; PepeJeans; Tape A L'oeil - vesty týchto značiek upútajú pozornostsvojí štýlovosťou a nápaditosťou čím budú tiež vypovedať o kvalitné značke.